Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Én miért nem vagyok olyan...

Én miért nem vagyok olyan mint a többi férfi?

Figyelt kérdés
Ők szőrös mint a majom, nekem még mellszőröm sincs nagyon. Férfiasan én nem. Erősebbek a csontjaik, nekem annyira nem. A sovány férfiak csontozata is erősebb mint az enyém. Miért? Csajozni sem tudok így. De ám se jó ez igy. 27F
2020. febr. 8. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
*szőrösek, férfiasak
2020. febr. 8. 17:17
 2/5 gömbicica ***** válasza:
74%

ha mindig ezen fogsz kattogni, akkor nem mész sokra.

nagyon sok férfi gyantáztatja magát, mert rendes bundája van.

ez egyéni tulajdonság.

nem kell neki jelentőséget tulajdonitani.

nem attól nem tudsz csajozni, hogy szőrtelen vagy és vékony.


dobd a hátad mögé a problémádat, és éld a mindennapjaidat,a lehető legtöbbet kihozva belőle.

2020. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el, ezek nem negatívumok. Nekem tetszenek a vékony és szőrtelen férfiak. Bár én sokkal idősebb vagyok nálad, szóval felesleges rám írnod, ha esetleg megfordulna a fejedben. :)

De ha nekem tetszenek, biztosan más nőknek sincs bajuk ezekkel a külső tulajdonságokkal.

2020. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, nem fogsz úgy kinézni mint egy viking ha nem borotválkozol egy hétig :D
2020. febr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De mert arcszőrzetem az van, de az se olyan mint másnak hanem ilyen nyomis. Nem tudom másképp kifejezni. És köszi a válaszokat.
2020. febr. 11. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!