Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az jobb oldali heregolyóm...

Sándor Tamara kérdése:

Az jobb oldali heregolyóm fennébb van, mint a bal. Járt már így valaki?

Figyelt kérdés
Na szóval olyan hete forma azt vettem észre, hogy eltünt az egyik herém, beparáztam de megnyomkodtam a hasam alját és vissza esett a helyére. Én már akkor furcsáltam, hogy miért lehet, de nem is fájt és emiatt nem tulajdonìtottam nagy jelentőséget, hogy nem ment le teljesen a másik herém mellé. Az elmúlt két nap meg már fájt is. (Azt nem tudom, hogy amiatt fáj-e, hogy próbálkoztam lennébb húzni meg ilyesmik) Próbáltam elmaszìrozni, de csak nem akar a párja mellé visszaereszkedni. Van valaki aki már járt így? Érdemes lenne vele elmenni orvoshoz? Vagy majd kis idővel vissza esik a társa mellé?
2020. febr. 9. 00:15
 1/1 anonim válasza:
A herék alapon sem pont egymás mellett helyezkednek el, változó hogy kinek melyik van magasabban de szerintem menj el orvoshoz, már csak azért is hogy meg tudd mit mond rá egy orvos, meg én nekem volt vízsérvem, az olyan hogy az egyik here megnagyobbodik mint a másik(sokkal) de viszont nem csúszott fel szóval nem hinném hogy az lenne
2020. ápr. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!