Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Potencia-gond? Vagy stressz?

Potencia-gond? Vagy stressz?

Figyelt kérdés

29 éves férfi. Eddig csak két lánnyal volt, de nem hosszútávon. Jelenlegi barátnője vagyok, szűz. Nem tudom, hogy mi a normális, ezért szeretnék választ kapni a kérdéseimre.


1. Nem teljesen áll fel, egyenesen mutat, nem felfelé, tapintásra nem puha, de nem is nagyon kemény. Olyan 13 cm lehet így, de nekem úgy tűnik, keményebb kell legyen.


2. Petting közben csak erős ingerre kezd mozdulni, ha abbahagyjuk lankadni kezd. Hogy óvszert tudjon húzni kézzel pár percig foglalkozni kell vele.


3. Nagyon gyorsan elsül. Kétszer próbált behatolni, de mindkétszer csak kb 3-4 cm ment be és elélvezett.


Ezen információk szerint, van okom azt hinni, hogy egészségügyileg nincs rendben valami, vagy normális ez ilyen "kezdőknél"? Ha normális, idővel jobb lesz? Bele lehet jönni?


2020. febr. 10. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kezdő, ha volt 2 barátnője (lehet, emiatt nem hosszú távon).

Egyáltalán nem normális, az orvosi okokon kívül lelki okai is lehetnek. Lehet, hogy sosem lesz jobb, először egy őszinte beszélgetés, utána valószínűleg orvos segíthet.

2020. febr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Korai magömlés a neve, erre keress rá.
2020. febr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Stressz.

Nagyon rágörcsöl a szexre.

2020. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!