Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egyfolytában csíp a hugycső,...

Egyfolytában csíp a hugycső, és fáj is. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
cifloxint szedek, de nem múlik el. ejakuláció után csíp, éget a hugycső és a makk körül. valaki?

2020. febr. 10. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Felfáztál
2020. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de egyfolytában fáj. néha csillapodik egy picit. tehát nem csak pisilés után, hanem amúgyis fáj.
2020. febr. 10. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Húgyuti fertőzés/gyulladás. A felfázás is elég sanszos.
2020. febr. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Urológia vagy nemi gondozó. Bár amikor én önkezelést végeztem jól lecsesztek, rácsesztem egy halom krémet, abból is 3 fajtát. Mert döglőttem a fájdalomtól, igaz nekem bőrgyulladásos panaszra kellett, így az más kategória. Gondolom valamilyen fertőzés lehet, akkor meg kamillás borogatás, neogranormonnal, ezzel elcseszni úgy se fogod max enyhíted jobb esetben. Talán még betadin kenőcs, de ha biztosra akarsz menni menj el szakorvoshoz, minta vétel meg vizelet labor, abból kiderül úgy is mi a gond, aztán célzott kezelés rá. De szerintem a leírtak alapján ez urológiai probléma. Így az önkezelést csak saját felelősségre csináld.
2020. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
urológiai problémánál, mire gondolnál? pl?
2020. febr. 10. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha húgyúti probléma, akkor urológia, ha pedig bőr probléma lenne, akkor bőrgyógyász/nemi gondozó.
2020. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden olyan szerv gyulladására fertőzésére gondolhatsz,ami ezekkel összefügg. Urológia ,mert erre gyógyszer kell.
2020. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Húgycsőgyulladás, vagy feljebb. A legtöbb férfinak az análszextől van, ha gumi nélkül csinálják.

A coli baktériumtól...

Antibiotikum kell, a Suprax is jó, de a legjobb ha urológushoz mész, és vizeletből kimutatják mi a gond.

Minnél később mész, annál nagyobb a baj.

2020. febr. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!