Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fitymafék?

Rövid fitymafék?

Figyelt kérdés

17 vagyok, 17 centis farokkal.

Hát szóval az a helyzet, hogy amikor feláll 17cm hosszú a tövétől plusz minusz 1cm, ez változik.


A makkor másik oldalán a fitymafék már nagyon feszes, szinte húzza vissza a makkomat. Sokkal nagyobb is lehetne a péniszem, látszik is bőrön, hogy a makkom alatt még nem húzódott le teljesen.


Ezzel elhet valamit kezdeni? Masztizás közben nem kényelmetlen, egyáltalán nem érzem, csak a látványa fura. Tök szép, meg minden, de hátul a fitymafél nem engedi a makkot rendesen előre megnyúlni és a bőrt pedig hátra lehúzódni.


2020. febr. 11. 11:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Te most ugye csak tetteted, hogy ilyen hülye vagy?
2020. febr. 11. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Én úgy gondolom elsődlegesen is a méreteddel kérkedsz.

Én ezt férfi emberként meg is értem,mert ez már ős idők óta igy van .Az indiánoknál is akinek a legnagyobb van,az lehet a törzs főnök.

A féket meg le kell műtetni,nem csak átvágni,ahogy ezt sok helyen csinálják.A fék nem gumiból van,hogy nyúljon.

Urológia,kapsz időpontot a műtétre .Nem SzTk ba szakrendelésen végzik,hanem kórház műtőjében .

Műtét után mehetsz is haza .

Otthon aztán még lesz kis utó gondozás . 10 nap és gyógyult is .

2020. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért kérkednék a méretemmel? Őszintén fogalmam sincs, hogy a korombéli srácoknak hány centi. Egyszer sem láttam még öltözőben se. Nem, hogy még felállva.


De ha azt kérkedésnek veszed akkor lehet, hogy ne a sajátodhoz kéne viszonyítani :)

2020. febr. 11. 18:17
 4/4 anonim ***** válasza:
1. Jól megválaszoltad a kérdezőnek !!!
2020. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!