Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is szokott enyhén néha...

Másnak is szokott enyhén néha hámlani a makkja, illetve érdes lenni?

Figyelt kérdés

Számtalan urologusnál, bőrgyógyásznál jártam már ezzel de mindig azt mondták h ez semmi, nem kell vele foglalkoznj stb. Neha gomba elleni kremet, betadine-t kaptam, egzoderil, canesten lomexin, pimafucort semmi nem valtoztatott semmi, kicsit még mintha leszedte volna a vedoreteget ez a sok krém és van h viszketni szokott a felülete.


Nem szoktam semmi mosót használni, vagy néha intimmosot, mindenmenteser, meg a fitymám hátrahúzva szoktam szellőzteteni minden nap lefekvés előtt.


Tegnap láttam h szmegmás, hámlásos a perem körül, lemostam ledörzsöltem és most olyan foltos alul kicsit, meg ezek a mirigyek apró kis pöttyök rajta jobban latszódnak a két oldalan a makkomnak, ilyen rücskös...


22 éves fiú vagyok.


Másnak is van hasonló? Ez probléma vagy nem? Akit ismerek és megkérdeztem tőlük ők azt mondják h szerintük nem, meg ha enyni orvos látta akkor nem lehetne már baja, de engem meg zavar.

Valakinek van valami tippje? Megnyugtató válasza?


Köszi előre is!



2020. febr. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

"Tegnap láttam h szmegmás, hámlásos a perem körül,"

A farkadat minden nap meg kell mosni. Ha te szmegmát találtál, akkor előző 2 hétben tutira nem mostad meg rendesen.

2020. febr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Minden este megmosom fürdéskor
2020. febr. 11. 16:13
 3/7 A kérdező kommentje:
Képet is linkeltem be már ketto féle képfeltöltős oldalről, de törlik..
2020. febr. 11. 16:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek hámlik,még azé is aki azt hiszi, hogy az övé nem .Senki ne gondolja ami születésekor rajt van,az haláláig rajt lesz.Van akiknél csak hám sejtek válnak le,másoknál ez láthatóbban történik.A szmegmát sem körömkefével kell ledörgölni.A szappanos langyos víz minden eltávolítja ,aminek le kell jönni.Az érző idegvégződéseket nem kell kidörgölni.
2020. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"A szappanos langyos víz minden eltávolítja ,aminek le kell jönni."


Ezt írta az előző levelező is. Ennél több nem is kell. Fel kell húzni a bőrt teljesen, és langyos szappanos vízzel kell megmosni. ( naponta ) Ennyi. És nincs szmegma meg másféle lerakódás. Ehhez nem kell fénykép sem. Vagy te csak azért írtad a levelet, hogy levelezzél a farkadról, meg mutogasd?

2020. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen problémám lenne körbemetéltetném magamat az biztos!Gondolj már bele, hogy szegény nőknek milyen érzékeny a hüvelye. Ezért van az a sok bakteriális fertőzés is. Sok ismerősöm is megcsináltatta. Sokkal jobban érzik magukat. Nem túros, nem büdös, nem válik le a bőr.
2020. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, ezeket meg szoktam minden este csinálni. Most parfümmentes mindenmentes intimmosóval mosom meg vízzel. Utána szellőztetni szoktam.

Azonban sajnos nem az igazi, száraznak érzem, meg viszket néha ma reggel pl. enyhe pirosas elszinezodest lattam a peremen felett korbe...


Mar lehet csak tulzottam figyelem, és bekepzelem kicsit.

Csak persze azert zavaro, hogy nem tudom normálisak-e a tünetek, vagy valami betegség okozza e ezeket. Orvosoknal is voltam vele rengetegszer. De semmi nem derult ki vagy mult el.


Már bocsánat, de az a feltételezés nonszensz, hogy egy ilyet azért írok ki h a farkamról képeket küldözgessek... nemar! Az egészen elképzelhetetlen, hogy valóban ez a helyzet, és szeretnék a végére járni?


Bar gondolom ezek szerint elofordul aki ilyet csinal 😂


Tovabbi szep napot mindenkinek!

2020. febr. 17. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!