Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

Honnan lehet tudni hogy "normális" vagy Peyronie-kór okozta görbület van a péniszben?

Azt hallottam a férfiak nagyrészének van egy enyhe görbület a péniszében, és hogy ez természetes is.

De hallottam erről a Peyronie-kórrol. Honnan lehet megkülönböztetni hogy a görübletet mi okozta?

Nekem egy enyhe görbület van felfelé a péniszemben. 17 éves vagyok most, de úgy emlékszem hogy nekem mindig is ilyen volt. (Szóval nem most lett hirtelen görbe) Kb. 2-2,5cm-es görbület van benne, ennyivel tér el az egyenestől. Van okom aggódni?

febr. 13. 18:55  Privát üzenet  

A válaszok

Ez van ha rákeresel a tünetekre guglin. Egy sima megfázásod van de a gugli azt mondja meg fogsz halni.

Ha mindenképpen meg akarsz bizonyososni róla menj el urológiára.

Nem, nem ciki, ugyanolyan mintha a boltba mennél természetes dolog.

Egyébként szerintem teljesen normális.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 13. 19:08 Privát üzenet

Ha vannak férfiak akiknek egyenes,akkor ki lehet jelenteni az elhajlásnak valamilyen oka van .

Aggódni nincs okod .

A válasz 25%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 13. 19:24 Privát üzenet
Az urológián nem fog neked előadást tartani a doki.

A válasz 34%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 13. 20:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szmegma: Meddig normális a dolog?
Normális ha a fitymám meg duzzadt és a makkom ki pirosodott?
126 literes akváriumnál normális, hogy ha bele nézek a 80cm hosszú élébe, akkor görbületet látok? Nektek is minimálisan meghajol az üveg a víz nyomásátol?
A péniszem merevedéskor teljesen a hasamhoz görbül és nagyon zavar. Forduljak vele szakorvoshoz vagy ez ilyenkor teljesen normális?
Miért van a nemi szervem végén a fitymámtól egy kis görbület lefele? (normális válaszokat várok) És mit tudnék csinálni ellene?
Pink dánióim nagyon "görbék", közvetlenül a fejük felett kezdődik egy nagy görbület. Ez normális? Pár napja egyikük minden előzetes jel nélkül elpusztult, most egy mászik úszik...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!