Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy pisilnek a férfiak?

Hogy pisilnek a férfiak?

Figyelt kérdés

A fitymát hátrahúzzák, vagy nem?

A férjem mikor pisil, a sugár beleütközik a fityma bőrébe, ezért állandóan szétcsapkod. Nem tudom rávenni, hogy egy picit húzza hátra, akkor nincs semmi az útjában.


2008. nov. 20. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
nekem nem csapkod szét... :)
2008. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp. Egy magyar ismert rádiós erre azt mondta,hogy ő ülve pisil,mert akkor biztosan nem megy mellé,vagy ahogy te írtad nem csapkod szét ha pisil. Hát ez is egy megoldás.
2008. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ok. de én a fityma helyzetére lenné kíváncsi. Mondjuk a férjemé túlér a makkon.
2008. nov. 20. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az normális ha a fityma túlér a makkon,ezzel nincsen semmi gond. Leginkább azzal,hogy a párod szerintem még meg sem próbál az ellen tenni,hogy a ne vizelje szét az egész wc-t. De nem bántani akarom őt,hiszen nem is ismerem. Ha a fityma hátra van húzva pisilésnél,akkor a vizelet attól még a wc,lehajtható felére is mehet. Ha nem húzza le,akkor sajnos az is előfordul amit leírtál. Amit hallottam és nálam ez vált be,hogy egy kicsit előbbre húzom a fitymát pisilésnél és akkor biztosan nem megy mellé. De ki így ki úgy végzi a kisebb dolgát. Én is kipróbáltam már több variációt,de a hátrahúzott fityma és az,hogy csak simán fogom és se előre sem hátra nem húzom és úgy végzem a doldom azok nem váltak be.
2008. nov. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is túllóg alapállapotban a fityma a makkon. Pisiléskór hátrahúzom a fitymát annnyira, ne essen a húgycsőnyílásból kijövő keskeny vizeletsugár útjában. Így szabadon, akadálytalanúl jön a pisi, nem fröcskől és jól irányitható, egységes sugarú marad, nem megy mellé egy csepp sem. Csak az elején és legvégén kell nagyon figyelni, a többi már gyerekjáték.

A hátrahúzás szerintem elemi dolog.

(Egyébként én ottthon a csapba pisilek, és a fütyimet is megmosom, majd a végén a kagylót is jó kimosom. Talán fúrcsa, de higiénikus, praktikus, gyors, víztakarékos és tutira nem pisilek a deszkára, és nem kell le-fel hajtogatni stb... Vajon a lányoknak mi a véleményük erről, nem tudom?)

2008. nov. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, h addig ő takarítja a wc-t, amíg meg nem tanul rendesen pisilni.
2008. nov. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(hát a lányok nehezen pisilnének a mosdóba...:) de ha te nem pisiled körbe a wc-t, nyugodtan csurgathatsz oda is. szerintem.)
2008. nov. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kényelemből legszívesebben ülve, no de az ártana a hiúságuknak.
2009. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
11%

vágd le neki!Gusztustalan! :-P

csapba pisilsz?Gratulálok!Szép lehetsz nagyon! :-S

a pasik pisis kölykök még felnőttként is!

2011. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!