Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az öcsémnek fitymaszűkülete...

Az öcsémnek fitymaszűkülete van és nem ment bele a körülmetélésbe, helyette nagyon drágán akar csináltatni egy plasztikai műtétet. Mit tegyek? Apukám támogatja, de tudom hogy NINCS sok pénzünk alig tudnak etetni minket.24F

Figyelt kérdés
Az öcsém 19 éves ( még suliba jár )és ugyan az a baja mint nekem volt 10 évesen. A különbség az, hogy engem 10 évesen körülmetéltettek a szüleim, mert volt bátorságom elmondani nekik. Az öcsém nem merte és most már felnőtt, ő dönt, de NEM fogaedta el amit az orvos javasolt. Nem vállalta el senki plasztikára, ezért magán úton csináltatja és persze apukám fizeti…. Csak nagyon nincs pénzünk, de édesapám nem fog nemet mondani mert a gyermeke egészsége stb…. Persze megértem, de én nagyon sajnálom azt a sok pénzt és a műtétről olvaastam hogy nagyobb sokkal a valószínüsége a kiújulásnak is, mintha körülmetélnék SZTK-ban. Mit tegyek? Van ötletetek, hogy mivel lehetne meggyőzni arról hogy inkább válassza ezt a műtétet? Nekem megfelelt, semmivel nem rosszabb így élni, neki is megfelelne, de szerintem fél tőle. Bár nem tudom mit fog szólni ha nem eghy hanem 2 műtét kell majd neki. Ötletek, érvek?
2020. febr. 18. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
A fütyivel kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, az viszont elég meghökkentő számomra, hogy 24 évesen azon aggódsz, hogy a szüleid majd "nem tudnak etetni" ezen kiadás után.
2020. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mivel én is tanulok meg ?
2020. febr. 18. 15:47
 3/20 anonim ***** válasza:
55%
Azt gondoltam, de remélhetőleg már nem sokáig. Ezzel lekerül egy komoly anyagi teher a szüleidről, és akkor lesz pénz fitymanagyobbításra. Nem érdemes a szüleid zsebében turkálni, elvégre felnőtt ember vagy már te is.
2020. febr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Mivel tavaly kezdtem a fősulit, így meg van egy kis időm. Későnérő vagyok.
2020. febr. 18. 15:58
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
Akkor végképp ne ugass bele a szüleid dolgába. Egy ilyen "későn érő" gyerek nagyobb teher a szüleinek, mint 10 fitymaplasztika.
2020. febr. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó nézd , erről én nem tehetek, de értem mire célzol, viszont amit a testvérem kér az teljesen felesleges, semmi értelme. Apukám sem hiszem higy örömmel adja a pénzt rá, csak nem fogja kimondani. Nekem megfelel így neki nem tudom miért nem . Amúgy sokat segítek anyukámnak, mostanában én szoktam bevásárolni ahelyett hogy a barátaimmal lógnék és az öcsém is el fog menni dolgozni diákmunkára.
2020. febr. 18. 16:06
 7/20 anonim ***** válasza:
45%
Ja, hogy ez trollkérdés. Akkor mindegy, további jó szórakozást
2020. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért lenne troll? Részemről a vitát lezártam, inkább szeretnék válaszokat a kérdésemre. További kellemes délutánt
2020. febr. 18. 16:10
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez mindenhol fizetős műtét? Jól utána neztetek? Lehet hogy elég lenne másik orvoshoz fordulni
2020. febr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Miről szól ez a kérdés? Sajnálod a szüleid pénzét az öcséd egészségére?
2020. febr. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!