Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha teljes, abszolút fitymaszűk...

Ha teljes, abszolút fitymaszűkület miatt körülmetélésre megyek akkor nagyon sokáig fogok szenvedni?

Figyelt kérdés
Súlyos teljes szűkületem van. Tudom nem 35 éves korban kéne ezt megoldani de valahogy elvoltam vele eddig. Most úgy érzem hogy ez már nem egy jó állapot, viszont csak a teljes körülmetélés segithet, attól félek hogy ha több évtizede takart makkom hirtelen szabaddá válik nagyon érzékeny lesz és lehet olvasni olyat, hogy fél évig is szenvedtek vele az emberek, ettől nagyon félek nem tudom érdemes e belevágni, mit gondoltok erről?
2020. febr. 19. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te találtad ki hogy csak a teljes körülmetélés segít? Vagy orvos mondta?
2020. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1. Két orvos is mondta...
2020. febr. 19. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét a gyógyulás, nagyjából annyi idő alatt el is múlik a túlzott érzékenység. Nincs mitől tartani, ez ne tartson vissza :)
2020. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne féljél,csináltasd meg mielőbb. Későbbiekben gondot okozhat.
2020. febr. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is irány a doki, a műtét nem vészes, 1 hónap a teljes gyógyulás.
2020. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!