Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon stresszes az életem,...

Nagyon stresszes az életem, kezdek becsavarodni. (? )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Teljes rettegés az életem. Mind munkahelyi, mind itthoni problémáim is vannak

Szakács vagyok, és minap S fülembe jutott, hogy a fonokseg engem tart szakmailag a leggyengébbnek. Meg is akartak tőlem válni, de mégsem, mert túl jó ember vagyok... Ez engem nagyon szíven ütött és nem tudom túl tenni magam rajta.

Amúgy is minden egyes gondolatom a munkahellyel kapcsolatos, még szabadnapomon sem tudok kikapcsolni.

A másik pedig az itthoni dolgok. 3man vagyunk testvérek, én vagyok a középső. Minden feladatot rám hárítanak, egy 14 órás műszak után sem hagynak pihenni. Általában 22-23ora között szoktam hazaérni de másnap már reggel 7kor felkeltenek, hogy ne aludjak már annyit...

Lassan 25 évesen semmi maganszferam nincs itthon, se egy saját szoba, se semmi. Ha értesítések jön a telefonra, vagy éppen valaki felhiv, már kérdezgetnek hogy ki az, mit írt, mit akar....

Nem mehetek sehova anélkül, hogy nem számoltam be róla kihez megyek, mikor jövök stb.

Most biztosan azt fogjátok írni, hogy költözz el, van kereseted... Ha olyan egyszerű lenne, és ésszerű ára lenne egy albérletben már rég léptem volna.

Most barátaim felajánlották hogy költöztek oda pár napra. Szerintetek jó ötlet lenne, egy kicsit kiszakadni itthonról?

Teljesen kezdek becsavarodni...

24/F


2020. febr. 19. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, költözz el. De ha kapsz egy infarktust, vagy egy jó kis tartós pánikbetegséget, deperszonalizációt, hidd el, hogy egyáltalán nem fog érdekelni a munkahelyed, vagy az otthoni helyzet. Konkrétan az életbenmaradásért fogsz küzdeni. Na odáig nem kéne eljutni.
2020. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Költözz el pár napra, ha van rá lehetőség.

töltődj fel egy kicsit.

2020. febr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy barátot, aki hasonlóan külön szeretne költözni. Együtt könnyebb lesz kifizetni egy albérletet, vagy egy kis lakrészt.
2020. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem költözöl, nem fog megoldódni a problémád!
2020. febr. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Olvasd el ezekez lassan, figyelmesen, és végig, többször egymás után, majd formáld át a gondolkodásod, ha tényleg változtatni akarsz a jelenlegi helyzeteden!


[link]

[link]

[link]

2020. febr. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Könnyen mondjátok, hogy költözzön el. Látjátok az albérletárakat?
2020. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!