Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szexuális együttlét után...

Szexuális együttlét után egyből tünet?

Figyelt kérdés

Igazából máig nem sikerült rájönnöm, hogy maga az aktus közben szedtem valami gombát/fertőzest össze, az óvszer allergiás reakciója, vagy a bőrfertőtlenítő hatása lehetett az intim területen..

És mivel ez volt az első szexuális együttletem, jól meg is szívtam es beparáztam :D Így elmentem orvoshoz, szűréshez meg mindenhová.

Először a makkomon voltak kisebb kiütések meg a fitymám úgy bevörösödött, hogy haldokoltam a fájdalomtól.

A makk kíütés és a gyulladás azóta elmúlt, mert krémeztem, de még a fitymámon enyhe égő érzést tapasztalok, ezen kívül semmi más nincs.

Travocortal kezelem magam, amitől már javult az állapotom.

Voltam szűrésen is, húgycsőböl vett minta negatív lett nemi betegségek szempontjából.

Illetve annyira f*stam, hogy elmentem HIV szűrésre is, ami szintén negativ lett.

Szemölcsök pedig nem jelentek meg a nemi szervemen.

De nagy valószínűséggel a tisztálkodó szer válthatta ki gyanúm szerint, mert antibakteriális hatású volt. Ez okozhatott gombát, baktériumot, vagy irritációt szerintetek?



2020. febr. 23. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen csaj volt?
2020. febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem nem. Én meg szoktam mosni a farkam antibakteriális szappannal, és még nem volt tőle bajom. Ellenben óvszertől már igen.
2020. febr. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egy alkalmi tapasztalt csaj volt :D

De ez ilyen fertőtlenítő kendő volt, én hülye meg a makkomat és fitymámat is áttöröltem vele. De amúgy minden óvszerben történt, bár az is lehet, hogy az váltott ki valami allergiás reakciót. Ja meg kifelejtettem, hogy volt teljes vizelet vizsgálat is ami szintén negatív lett. Urológusom szerint hámsérülés okozta bakteriális fertőzés.

2020. febr. 23. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért félsz ennyire a szexuális aktustól? (Minden más csak a tested jelzése.)
2020. febr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert még tapasztalatlan vagyok e téren és sose volt ilyen bajom, de már tanultam belőle. De megnyugodtam, hogy nem nemi betegség okozta, meg legalább már a fitymám sincs begyulladva mint a mozsár.. Kenegetem magam, csak lassan gyógyulok. Bár ez egy hónapja történt, azóta meg most lett ez a kenőcs nemrég alkalmazva, minimum 1-2 hétig kell.
2020. febr. 23. 18:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Vagy a gumira vagy a fertőtlenítő kendőre vagy érzékeny. A fertőtlenítő cuccok java nem alkalmas a teljes test fertőtlenítésére, mert bizonyos testrészeken a bőr érzékenyebb. Olvasd el a leírását, ha nyálkahártyára nem kenhető vele megvan a mumus, a makk bőre is annak számít, a szájhoz, végbélnyíláshoz, női genitáliákhoz hasonlóan.
2020. febr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állítólag kéz és egyéb felületekre is jó. Nyálkahártyát nem említ a leírás, de a makkommal nincs probléma, mert a fitymám problémás enyhén. Nekem olyan elméletem is van, hogy a gumi + a fertőtlenítő kendő rossz hatással volt egymásra és az anyaga összekeveredett azzal, azért válthatott ki ilyet. Mert ezek a gumik manapság ilyen szír-szar cuccokkal vannak tömve. Aztán gondolom, ezen csak krém vagy gyógyszer segít már úgy is.
2020. febr. 23. 19:31
 8/10 anonim ***** válasza:

A makkodat gumi vèdte tehát nem a csajtól kaptál el valamit.

Allergia vagy az óvszerre vagy a bőrfertőtlenítőre.


Mondjuk nem èrtek hozzá de szerintem a bőrfertőtlenítőtől lehet.

2020. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Sajnos a gumit nem tudom már milyen volt, mert gondolom mindegyik más összetételű.

Annyit tudok, hogy a Durex óvszerre nem vagyok allergiás, mert azt már próbálgattam korábban.

Mindenesetre, remélem a Travocort beválik.

2020. febr. 23. 20:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül kiderült, hogy valami gombát szedhettem össze... Travocort, Canesten és most Pimafucort. A jelentős panasz elmúlt, de még kezelem, hogy tünetmentes lehessek. De még mindig értetlen ez számomra, hogy a bőrfertőtlenítő okozta, a csaj lepedője, vagy az időközben szedett antibiotikum. Hat nagy lecke volt az élettől, szóval a köv szexuális együttlétemnél, már felvilágosultabb leszek! :D
2020. márc. 26. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!