Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után hogyan kell...

Körülmetélés után hogyan kell tisztítani a sebet, és mivel?

Figyelt kérdés
2020. febr. 26. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Engem tegnap metéltek körül, de már előtte hetekkel folyamatosan olvasgattam róla stb.Kenni kenheted betadinnal, kamillával (ezzel áztatni, kenni), illetve negranormon (de ez nekem pl most nincs itthon, ezért értelemszerűen nem használom).Én esténként kamillával megtörölgetem egy 10 percen át, aztán kicsit később pedig betadinnal is ugyanez, aztán visszarakok rá egy új kötést, és helló.

2020. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.

Én még csak készülök rá, és most gyűjtök infókat. Bevallom én attól rettegek, mert extra érzékeny a bőröm, és tartok tőle, hogy beszarok majd a kíntól, ha véletlenül az eltávolított réteget megérintem. Van valami hatásos fájdalomcsillapító?

2020. febr. 27. 12:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Altatnak vagy csak érzéstelenítenek?

2020. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érzékeny a makkod alapjáraton?
2020. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!