Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 32 évesen mire számíthatok...

32 évesen mire számíthatok körülmetélés után úgy hogy még sosem láttam a makkom? Nagyon érzékeny lesz, meddig?

Figyelt kérdés
Nagyon félek ettől mert hát eléggé nagy szűkület van sajnos ott... És még makkomat sem láttam. Eddig úgy ahogy összejött a nemi élet, igaz főleg gumival nem volt rossz. Most mire számíthatok? Hány hónapig fogok szenvedni? Mennyi ideg lesz érzékeny? És milyen lesz ez az érzékenység?
2020. febr. 28. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán kérdezd meg az orvosodat erről.
2020. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Engem az lep meg, hogy 32 éves korodig nem tették rendbe a péniszed. Mondjuk már gyerekkorban.
2020. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Sok ilyen ember van aki valami miatt ezt így nem rendezte....
2020. febr. 28. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

"Hány hónapig fogok szenvedni?"


Ha az orvosod jól csinálja, akkor szenvedni nem fogsz semmit, maximum a varratok feszülése/beforrási folyamata lesz kicsit kellemetlen (ha beforró varratokkal dolgozik).2-3 hónap a teljes gyógyulási idő | 2,5-3 hét cölibátus | a varratok olyan 1-1,5 hét alatt forrnak be/esnek ki/lazulnak meg.


"Mennyi ideg lesz érzékeny? És milyen lesz ez az érzékenység?"


Ez tőled függ.Van akinek 2 nap, van akinek 2 hét.A műtét előtti időkben ha tudod, hordd visszahúzni, addig is szokod.Érezni fogod a makkodat az alsónadrgában, nagyjából ennyi.

2020. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4.

Ez tőled függ.Van akinek 2 nap, van akinek 2 hét.A műtét előtti időkben ha tudod, hordd visszahúzni, addig is szokod.Érezni fogod a makkodat az alsónadrgában, nagyjából ennyi.


Erről beszélek nem tudom ezt így felhúzni sehogy... Sosem láttam a makkom

2020. febr. 28. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy ezzel egyedül, én se láttam míg fel nem nőttem, akkor megcsináltattam. De úgy hogy a fitymám majdnem az egésze megmaradt. Ehhez azonban keresnem kellett sokat és felfogást változtatnom. Nagyon megható pillanat volt amikor először meg láthattam a makkom a fitymámmal, és azóta sincs semmi gondom tehát ha egy hiteles és elfogulatlan, jó szakemberrel csináltatod nem az első jöttment urológussal aki a sajátját ugyan nem vágatná le semmi pénzér de a tied minden további nélkül akkor a fitymád is menthető lenne. De ha te így döntesz hogy levágatod, akkor vágasd, és soha nem tudod meg milyen lett volna, ha fitymásan használhatod egészségesen!
2020. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4 vagyok.


Bocsi, az írás közben tényleg nem ugrott be.Akkor számíts arra, hogy a makkodat érzékenyen fogja érinteni, ha hozzáér valami.Amíg kimegy belőle az érzékenység az lesz minimum egy hét.

2020. febr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Arra számíts,hogy ezután mindig a makkod fogod látni,ha ránézel!
2020. márc. 1. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!