Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek mennyi hálapénzt...

Szerintetek mennyi hálapénzt szoktak fizetni prosztata műtét után?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyit.
2020. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Ha te is élvezted akkor egy 10es
2020. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit. Főleg előre nem .Ezért kapja fizetését .

Nekem életmentő beavatkozást végzett.2 héttel rá szerettem volna az irodájában át adni a boritékot.Kissé gombán szinte kirugott,mit képzelek,ne sértsem már meg.Azt sem tudtam hogy jöjjek ki.Még be sem zártam az ajtót magam mögött,utánam lépett.Bocsánat,hogy durva voltam,de ez nálam nem szokás,de kollégáimnál sem.Ezért vagyunk,hogy gyógyítsunk.

Én nem értem be ennyivel,hisz az életemet mentett meg .

Pár ezer forintos ajándék csomaggal kerestem fel.

Ezért sem nyúlt azonnal 2 kézzel.Annyit mondott "bolond maga " mosolyogva,és csak átvette az ajándékot.

De van 1 másik ilyen történetem.Műtét után kontrollra mentem vissza .Fiatal dr nő műtött,neki egy nagyon szép virág csokrot vittem .Kontroll uán átadtam.Nagyon meg volt lepődve .Ilyet még a kórházban senki sem kapott.

Puszi-puszi,azt elrohant meg mutatni a kollégáknak.

Hát igen ,igy is lehet a hálánkat kifejezni .

2020. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegedi klinikán sikeres, életmentő szívkoszorúér műtét után a fiatal 30 körüli mosolygós sebész orvos pár éve olyan természetességgel vette át az 50 ezret és tette a fehér köpenye zsebébe, hogy öröm volt nézni. :)
2020. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!