Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyulladás utáni intim irritáci...

Gyulladás utáni intim irritáció vagy gomba?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a körzetihez, mert a kezemen ilyen égés szerű kipirosodás van, korábban gombaölő krémeket használtam és antibiotikumot szedtem.

A péniszemen nincs semmi, de ilyen feszülő, égető bőr irritációt tapasztalok, felvettem egy vékonyabb alsóneműt így türhetőbb az állapot.

Megyek vér és vizelet vizsgálatra is + elmegyek HIV és szifilisz szűrésre, igaz védekezés nélkül sose létesitettem intim viszonyt. De a kezem olyan csalánszerű pirosos, nem tudom micsoda van. Szerencsére csak ott és nem testszerte, de zavaró + az intim bőr probléma ratesz egy lapáttal.


2020. márc. 1. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi bőr problémával a bőrgyógyászatot kellene felkeresni.
2020. márc. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vettél be újfajta gyógyszert?

Igaz nekem a hasam volt tele pöttyökkel, amit allergiára írtak fel, kaptam rá szurit, másnapra elmúlt.

A feszülés is egyfajta reakció, ami ez is lehet.

2020. márc. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Antibiotikum óta olyan a kezem, legalább is akkor tünt fel. A fitymám meg begyulladt egy fertőzés miatt arra gomba és baktétiumölő krémeket használtam.

Azt neogranormonnal kenegetem, mert nincs rajta gombás tünet, de az irritáció se kellemes. Kezemre meg kaptam elocom vagy mi a neve kenőcsöt, de elmegyek még egy bőrgyógyászhoz utoljára.

2020. márc. 2. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!