Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt valakinek hasonló betegsé...

Volt valakinek hasonló betegsége? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Január óta húzódik egy makacs betegség nálam. Alhasi fájdalom, nehéz és sűrű vizelés, fájdalmas szexuális együttlétet, hirtelen és fájdalmas magömlés. Először sima megfázásnak diagnosztizálták, állítólag "alulról átfáztam". Utána ahogy a tünetek nem enyhültek elküldtek az urológushoz, ahol prosztata gyulladást mondtak. Volt vizsgálat, szedtem antibiotikumot becsületesen már majd egy hónapja, de a tünetek nem enyhültek. Felmerült a sérv gyanúja, de az ultrahang kizárta. Pénteken kell visszamenni az urológiára, de addig szenvedés és nem 100% hogy megint jó lesz a diagnózis és már nem bírok tétlenül várni. Valaki akinek hasonló tünetei voltak és esetleg volt pontos diagnózisa az írna nekem? Előre is köszönöm a választ:-) (23/F)

2020. márc. 4. 20:34
 1/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
57%
Szerintem nem a diagnózissal van gond, hanem az antibiotikum nem hatott,van ilyen. Majd gondolom most már aktuálissá válik a CT vagy MRI.
2020. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézd meg.

2020. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!