Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet ez a folt a péniszemen?

Mi lehet ez a folt a péniszemen?

Figyelt kérdés

Szóval pár hete előjött, amit mostmár tudok hogy HPV a péniszem körül, szemölcsök, de nem sokkal rá magán a pénisz börön, egy kis fehér folt, ami kicsit kinött, elején azt hittem ugyanaz, aztán elkezdett egyre kisebb lenni, és lassan mintha eltünni, már csak épphogy látszott hogy kiemelkedik a bőr magasságából. Mikor eljutottam az orvoshoz, mondta hogy igen, a pénisz körül az HPV szemölcsök, de megmutattam neki azt a pöttyöt is amire a kérdés szól, és tényleg, akkor kb semmi nem látszott belőlük, őszintén szólva ő se nagyon vette a fáradtságot hogy jobban megnézze, legyintett hogy az valami más.. Most viszont pár nappal később, megint jobban látszik hogy egy fehér pötty, és mellette meg bebarnult, mintha égési sérülés lenne, olyan érzés ha hozzáérek a barna felülethez... Szóval Lehet rosszul fogalmaztam meg, elnézést előre is. Valaki esetleg tudna segíteni ebben? Semmilyen nemi aktus nem volt az elmúlt időben, a HPV és hónapokkal ezelőtti dologból jött elő.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 7. 00:32
 1/4 A kérdező kommentje:
És elfelejtettem, hogy a pénisz felénél van, az az már nem nagyon nő ott szőr, hogy esetleg valami szőrtüszö probléma lenne, legalábbis szerintem
2020. márc. 7. 00:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen dokinál voltál?

Én bőr és nemibeteg gondozóba mennék ezzel

2020. márc. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bőr és nemigyógyász volt, csak nem igazán nézett rá, de való igaz, hogy én is alig láttam abban a pillanatban, most meg 2-3 nappal rá mellé került egy barna folt, kicsit mintha egy ütés után ahogy gyógyúl az érintett terület, olyan érzés is maga a tapintása a barna foltnak, lehet nem is tudom sajnos rendesen körbe írni.. :(
2020. márc. 7. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A barna foltot bőrfesték okozhatta.(pigment)
2020. márc. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!