Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Feszülő érzés fitymán?

Feszülő érzés fitymán?

Figyelt kérdés

Lankadt és merev állapotban is hátra tudom húzni a bőrt rajta gond nélkül, így szűkület nem lehet. Inkább ilyen feszülő kellemetlen érzést tapasztalok rajta egyfolytában. A makkot se szorítja, mert gyengéden van rajta. És, ha állok, ülök, vagy fekszek ez az érzés változó, na most ez elég fura, de csak így tudom leírni.

Krémeket keresek rá, eddig a Zinalfat találtam erre. Valakinek volt hasonló? Hétfőn megyek bőrgyógyászhoz. Korábban égetett is, de Canestennel kezelem és az elmúlt, bár furcsállom, mert nem vörös és nincs gombára utaló jel.



2020. márc. 7. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Így látatlanban rövid fitymafékre gondolnék. Amikor hátra húzod a bőrt, akkor az a kis húr ami a makkot és a fitymát köti össze az feszül? Kérlek írd le konkrétabban akár itt, vagy privát üzenetet is küldhetsz.

2020. ápr. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!