Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nőhetek még? 16/F

Nőhetek még? 16/F

Figyelt kérdés
Apukám 190 cm, anyukám 160. Én most 170 vagyok és tavalyhoz képest 1-2 cm-t nőttem. Két éve volt egy 6 centis növésem azóta teljesen lecsökkent. Gynecomastiám van, és még a bajszom se nő, viszont elkezdtem már bizonyos mértékben férfiasodni(ami valószínű csak az edzésnek köszönhető) . Attól tartok hogy talán hormon zavarom lehet, mivel szinte minden korombeli úgy rendelkezik hozzám hasonló izomzattal hogy semmilyen testmozgást nem végeznek, míg én naponta sokat sportolok. Ráadásul szinte mindenki magasabb nálam ami nagyon vissza vesz az önbizalmamból..

2020. márc. 7. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak kb. 1 idősek lehettek,de nem egyformák.

Valójában most vagy a növekedési korban .18 éves kor előtt nem is szokott megállni .

2020. márc. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemaRendőrség ***** válasza:

Kerüld a szóját, és a műanyagot.

Egyél sok cinket(relatíve), illetve koleszterindús ételeket, pl tojás.

Koleszterinből állít elő a szervezetünk tesztoszteront, a cink pedig segíti a termeléséty

2020. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fejlődés 24 éves korig tart (persze mindnekinél másképpen), a növést nyújtózkodó gyakorlatokkal lehet javítani. Nem szabad erölködni, csak annyit, amennyi jól esik.
2020. márc. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!