Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen kenőcsök ajánlotok ha...

Milyen kenőcsök ajánlotok ha gombás fertőzés van a péniszemen?

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább menj el a bőr- és nemibeteg-gondozóba, mielőtt az ilyen kérdésekre érkező felelőtlen válaszokkal végbe vitt önkúrálásoddal tök könnyen szétcseszed a saját péniszed épségét!
2020. márc. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Én krém variálgatásokkal elértem valamit, ha a korábbi orvosaimra hallgatok, azóta szenvednék a fájdalomtól. Alapjáraton canesten. De még van a travocort meg a pimafucort. Az utóbbit használom nost, illetve Fluconazole gyógyszer ma vettem be. Grapefruit csepp is jó a gombák ellen, illetve immunerősítő vettem abból is.
2020. márc. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
2es vagyok még annyi, hogy magán bőrgyógyászhoz menj, azzal jobban jársz. Nemi gondozóba kb le se sz.rtak
2020. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Pimafucort krém. Ha nem akarsz nemibeteg gondozóba menni, felírja a háziorvos is, mert vényköteles.
2020. márc. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az én páromnak mindig a lomexint ajánlja az orvos. Vény nélkül is kapható
2020. márc. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Batrafent is érdemes kipróbálnod.
2020. ápr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A magánban praktizáló orvosok is állami intézményben dolgoznak elsődlegesen.

A tudásuk magánban sem lesz nagyobb.

Csak itt kevésbé hosszú a várakozás,mert keményen fizetős .

Itt van idő még gagyizásra is .

2020. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Anno régen, bizonyos okok miatt nem jutottam el gyógyszertárba "csodaszerekért", így aztán kamillás vízzel (kamilla teával), vatta pamacsokkal naponta 3x-4x lemostam a bibis részt, levegőztettem egy kicsit, hogy megszáradjon, és baba hintőporral beszórtam, s ráhúzva a "kalapját" pihentettem.

Lehet kételkedni, de nagyon jól működött a dolog, 3-4 nap múlva teljesen rendbe jött. A baba hintőpor miatt nem tud összetapadni és szépen gyógyul. Újabb kezelés (pár óra múlva) után a cerkát jól le kell tisztogatni, ehhez nagyon jó a kamilla tea, mindenféle adalék (cukor, rum...) NÉLKÜL.

A hintőpor valamiféle lanolinos, vagy pálmaolajos célszerű, most is kapható, jellemzően kék színű műanyag flakonban. Drogériákban, meg sok másféle boltban is kapható, ráadásul egyáltalán nem drága. A kamillát javasolom a natur kiszerelésűt, szárított, nem filterest.

2020. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a gombát (főleg ha a fityma alatt van a makkon) a kamilla tea nem fogja gyógyítani, max. enyhíti a tüneteket.
2020. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9-nek: Hát, mint esetemben az életem során (évtizedek alatt) kb. 3 alkalommal a kamilla tea nem tudta azt, hogy nem lehet hatékony. Amint leírtam, a fitymát hátra kell húzni, a makkot kamillateás (vatta)pamacsokkal le kell mosni, lehetőség szerint szárazra itatgatni a makk felületét, és babahintő porral behintve (hogy ne tapadjon össze) a fitymát vissza kell húzni, majd pár óra múlva (3-4) az akciót megismételni, kezdve a letisztítással, stb.. (Pajzánkodni persze egy ideig semmilyen formában nem szabad, PÁR NAP MÚLVA rendbe jön a cerka!)

Persze, lehet kételkedni, de én tapasztalatból beszélek, feltételezésekkel nem kellene egy bevált gyakorlat ellen érvelni!

2020. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!