Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szmegma ellen: Akinek volt...

Szmegma ellen: Akinek volt már 18-on felül?

Figyelt kérdés
Akinek 18 éven felül volt már ilyen, nektek mennyi idő volt mire elmúlt? Én már talán 2 hónapja is hogy mosom, már egy ideje intim mosakodóval minden egyes nap, és nem múlik el ez a szar... Nektek is hónapokba telt? Én csinálnék valamit rosszul?
2020. márc. 10. 03:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne törd magad ,mert ez újra termelődik.Egyénenként változik az elmúlása .
2020. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, mi a bánatos fenének oda intim mosó? A víz már nem divat?
2020. márc. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még egy pár évig fog termelődni intenzívebben, azután is csak már nem olyan látványosan. Meleg szappanos vízzel kell legalább naponta egyszer mosni. Nem tusfürdővel, nem krémszappannal, nem intim mosakodóval, hanem hagyományos szappannal ami tartalmaz némi zsiradékot és ezáltal nem szárítja a makk bőrét. Csak egyet nem értek. 18 évesen kell kezdeni mosni? Addig mi volt? Nem termelődött? Vagy nem érdekelt?
2020. márc. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sima vízzel mosom minden nap mert a szappantól kiszárad és piros foltos lesz.
2020. márc. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom ugyan ezt mondták nekem is, hogy kiszárítja stb és ezért mondták az intim mosakodót, naponta azzal csinálom. Egyébként a víztől még olyan "száraz" hatása is van ami után kis nyálat tettem rá, ezért is jobb az intim mosakodó mert az után nem marad olya száraz behatása :/
2020. márc. 10. 17:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hiába mosom MINDENNAP egyszer, másnapra termelődik megint. Engem is zavar. 21f
2020. márc. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ugyan ez utolsó.. Azért érdekes, és fingom nincs mitől van...
2020. márc. 11. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!