Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Maszturbalas közbeni fejfájás?

Maszturbalas közbeni fejfájás?

Figyelt kérdés
El kezd fájni a fejem abbahagyom és 2 percen belül jobb is lesz ülő munkát végzek be van állva a hátam nyakam azt olvastam attól is lehet már vagy fél éve jelentkezett először de nem is mindig kezd el fájni mondjuk fél év alatt talán olyan 10x lehet ritkán amúgy is szokott fájni a fejem!erdemes vele orvoshoz el menni ha igen milyen szakorvoshoz?17éves fiú vagyok!

2020. márc. 10. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz vérkeringés. Velem akkor fordul elő mikor nagyon másnaposan akarom kirázni.
2020. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Candida gomba van a nemiszervemen most kezelem már jó ideje nem tudom ez okozhatja e?
2020. márc. 10. 16:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Vérkeringés. Az izmok amúgy is elszorítják az ereket, amik felmennek az agyadba, add hozzá ehhez, hogy a kezedet rázod ami nyak és váll izom megfeszülés, esetleg lehet, hogy az arcizmaidat és az áll izmaidat is megfeszíted és simán jöhet a fejfájás. Menj el kimaszíroztatni.


Ha nem adnak masszőrre pénzt, félsz, vagy nincs annyi pénzetek akkor irány egy sport bolt és vegyél vagy masszőr labdát vagy tenisz labdát (masszőr labda jobb, mert keményebb). Feküdj le a hátadra egy szőnyegre (parkettán elcsúszik a golyó) és egy kicsit felemelve a válladat csúsztasd be alá a golyót. Kerüld a lapockádat vagy bármilyen csontot. Lassan engedd rálazulni a labdára a testedet és maradj rajta 30-60 ms-ig. Majd mozdítsd el a labdát. Csináld végig így a válladat, nyakadat ha akarod az egész hátadat, és valszeg sokat fog segíteni. Főleg a nagyon fájdalmas pontokra figyelj. Ott maradj tovább, ha kell akkor nagyon lassan engedd rá a tested. Én ilyenkor youtubeot szoktak nézni vagy filmeket, hogy ne unatkozzak, amíg a labdán fekszek. Heti max kétszer csináld ezt és ne csodálkozz, ha izomlázas vagy utána.

2020. márc. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!