Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Felsőtesten nagy piros foltok?

Felsőtesten nagy piros foltok?

Figyelt kérdés

Felsotestemen zuhanyzasnal maszturbalas nál edzesnél nagyobb piros foltok jelennek meg a felső testemen ami hogy ha abbahagytam a fent felsorolt tevékenységeket 10 perc allat el is múlik !

Nem is viszket nem érzek semmit néha mikor izzadók mintha tűvel szurkolnak mitől lehet?

Piros foltok olyanok csak mintha elpirul valaki csak nekem a az egesz felső testemen több foltban?



2020. márc. 11. 12:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Maszturbalasnál orgazmus fele elekzd a fejem is fájni!de az is hamar el múlik !
2020. márc. 11. 12:42
 2/4 anonim ***** válasza:
Magas vernyomas okozza szerintem.. Milyen idös vagy? Szedsz valamilyen allandó gyógyszert? A vörös foltok nem lenyegesek annyira a fejfajas annal inkabb. Csak emiatt gondolok a magas vernyomasra. Hogy ez mennyire normalis nem tudom de a fejfajast nem gondolom annak.
2020. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Irtam privát!
2020. márc. 11. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Emelkedő vérnyomásnál kitágulnak a hajszál erek .

Ahogy abba hagyod ezt a tevékenységed minden áll vissza alapba .

2020. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!