Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz gombát milyen laborvizs...

Pénisz gombát milyen laborvizsgálattal lehet kimutatni?

Figyelt kérdés
Vagy azt csak kenőccsel és gyógyszerrel lehet kezelni?

2020. márc. 11. 17:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Tenyéyztéses vizsgálatra gondolok. Vagy ez csak nőknél van? Vagy hogy van ez, ha nem hat véletlenül se a kenőcs, se a gyógyszer? Veaznek mintát a bőrfelületről?
2020. márc. 11. 17:24
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Elmész a bőrgyógyászatra,ott vesznek kenetet,és elküldik a laborba .Onnan vissza jön az eredmény ,milyen baktériumot találtak. Talán még azt is közlik,milyen agyagú kenőcsök jók erre.A doki meg keres rávalót .

Amiket itt a gyakon ajánlgatnak nem biztos hogy hatásos rá

2020. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bőrgyógyásznál voltam, ő írt fel kenőcsöt meg gyógyszert. De milyen fajta kenetet vesznek? Amúgy candidosa tünetem van.
2020. márc. 11. 17:40
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a húgycső mintavétel lenne?

[link]

Küldtem egy oldalt. De ez csak nemi betegségeket vizsgál, nekem meg nem az van. Akkor milyen fajta kenetből mutatható ki a gomba?

2020. márc. 11. 17:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Pénisz gomba? Folyásod van? Ha igen,akkor az abból a váladékból vett anyagit küldik tenyésztésre és megállapítják,hogy ez a folyás bakteriális (pl. kankó) eredetű vagy egyéb. Ha "csak" a penis bőre gyulladt, piros, hámlik,akkor első lépésben gomba elleni kezelést adnak,ami lehet kenőcs vagy szájon át szedhető kapszula. Ilyenkor automatikusan meg kell kapnia a partnernek is ugyanezt a kezelést.Ez a kezelés teljesen megfelelő,de csak akkor,ha a partner is megkapja,mert ha nem,akkor újra vissza fog fertőzni.
2020. márc. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs partnerem, folyás sincs. A makk vége érzékeny és enyhe égető érzést tapasztalok rajta.
2020. márc. 11. 18:53
 7/10 A kérdező kommentje:

És nem fáj és nincs gyulladva se.

Bőrgyógyász balantis irritációt és candidosat állapított meg.

2020. márc. 11. 18:57
 8/10 anonim ***** válasza:
És nem használt a kezelés? Ha a külső, belső kezelés hatására sem gyógyultál meg, akkor érdemes lenne allergiavizsgálatot csinálni.
2020. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Most úgy tűnik van változás lassan, mert már nem éget, csak érzékeny. Pimafucortos szteroidos kenőcsöt használok és vitaminokat szedek ezerrel.
2020. márc. 12. 09:03
 10/10 A kérdező kommentje:

Webbeteg portálon beazonosítottam a tünetemet.

[link]

2020. márc. 12. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!