Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van? Többi...

Fitymaszűkületem van? Többi lent 16/f

Figyelt kérdés
Sziasztok a kérdésem az lenne hogy forduljak-e orvoshoz, a lényeg az hogy idáig nem foglalkoztam vele hogy nem tudtam igazán lehúzni a makk után, de most megnéztem és le tudom viszont csak nem felizgult állapotban és ha hozzáérek bármelyik pontjához az nagyon fáj a kérdésem az lenne hogy be van-e gyulladva vagy van e szűkület vagy bármi

2020. márc. 13. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Urológiara mindenképp, mert később ebből komolyabb baj is lehet. Szteroidos kenőcs talán segíthet, ha még nem vészes.
2020. márc. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szűkület nem függ össze azzal, hogy fáj, ha hozzáérsz.

De hol fáj? A makkod érzékeny?

És meddig tudod lehúzni róla a bőrt merev állapotban?

2020. márc. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mielőbb menjél el orvoshoz, segíteni fog rajta
2020. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minézelőbb urológiára kell menni, ha gondolod beszéljetek a körülmetélésről.
2020. márc. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell beszélni a körülmetélésről, arról kell beszélni, mit lehet tenni, hogy javuljon a helyzet. A kérdezőnek részleges szűkülete van, és semmi nem indokolja a műtéti beavatkozást főleg nem látatlanban.


Kérdező: az érzékenység normális mindenkinek ilyen eleinte, aztán minél több inger éri, annál jobban elmúlik ez a fájdalmas túlérzékenység.

2020. márc. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!