Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Meddig tart a mellékhere...

Meddig tart a mellékhere gyulladás?

Figyelt kérdés
Voltam urulógusnál és megállapította, hogy mellékhere-gyulladásom van. Kaptam voltaren végbélkúpot 5 napra, reggel este, össz. 10 darab, azt mondta ettől el kell múlnia. Kettő van még hátra, a fájdalom enyhült de még nem múlt el teljesen. Az lenne a kérdésem, hogy aki tapasztalt ilyet, elmúlt-e egy hét alatt vagy mennyi ideig tartott?
2020. márc. 14. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem már két alkalommal volt mellékhere gyulladásom. Nem akarlak elriasztani, de hónapokig is eltart amíg gyógyul. Én nagyon sokáig éreztem, pedig antibiotikumot szedtem rá mindkétszer. A Voltaren végbélkúp szerintem csak a tünetet enyhíti, a gyulladást nem szünteti meg. A helyedbe én felkeresnék egy másik urológust.
2020. márc. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én azonnal orvoshoz fordultam amint kijött és nagyjából 1-2 hét alatt elmúlt.
2020. márc. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2x kellett kontrollra mennem. 2 hetenként. Tehát 6 hét. Ez 6 hetes antibiotikum és ugyanúgy voltaren végbélkúp volt. Bár a kúp nem tudom mennyit ért mert egy 5-10 perc után mehettem fosni tőle....
2020. márc. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!