Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A párom fertőz gombával,...

A párom fertőz gombával, milyen orvoshoz menjen?

Figyelt kérdés

Először nekem volt nőként hüvelygombám, de valósznűleg ő tünetmentesen elkaphatta. Kaptunk rá gyógyszert, kúpot, kenőcsöt, nálam hatottak, de ő még mindig visszafertőz engem, hiába használta el az összes gyógyszert.

Én már nem akarok nőgyógyászhoz hetente futkozni, pláne tünetmentesen nem. Rajta a sor. Milyen orvos tudna neki új kezelést felírni?


2020. márc. 14. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bőr és nemibeteg gondozó
2020. márc. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Államin van ilyen, magánban már mindenki csak bőrgyógyász, nemi betegségekkel már nem foglalkoznak.
2020. márc. 14. 22:33
 3/7 anonim ***** válasza:
A budapestiek vagytok akkor a bőr klinikát javasolnám. De igazából nincs területi ellátási kötelezettséguk, bárhonnan lehet menni hozzájuk.
2020. márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
google szerint van nemibeteg magánrendelés, de bőrgyógyásznak amúgy is értenie kell hozzá.
2020. márc. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Írassatok fel travocortot az jó krém gombás fertőzésre. Illetve sok sör ivás (mert az tisztít) + Grape Vital magkivonat. (Immunerősítő és hatásos virus, bakteriális és gombás fertőzésre is)

Ezek gombaellenes megoldások és működnek (tapasztalat)

2020. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minden SzTK ban ,és ez nem fizetős .
2020. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vissza is tudod fertőzni. Nem mész el te is urológiára?
2020. márc. 16. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!