Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Megtudnam novelni a hereim...

Megtudnam novelni a hereim meretet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 eves vagyok, az elozo 3 hetben elkezdtem kavarni egy 20 eves csajjal.

Igazabol megmondom oszinten nem akarok 4 old alas storyt irni, csak Igazabol hogy miert akarom ezt tenni..

Akit Nagyon nem erdekel a story az tekerjen a LENYEG hez, 3. Bekezdes. (csak meet tudom hogy van aki ugy is rakerdezett volna, miert akarod ezt..?)


Van ez a csaj, akivel ugye kavarok..

Nagyon bejon, mindig ugy viselkedik mint valami Istenno, es kinezetre is olyan.. Bar megmondom oszinten nem rajongok Nagyon a domina tipusu csajokert, de o erte valamiert igen..

Kicsit elkezdtunk beszelgetni egymas szexualis eleterol, elmeselte hogy birja azokat a pasikat akinek nagy, logo golyoi vannak, amit lehet nyuzni.. Eloszor meglepodtem, egy lany se mondott nekem Meg ilyet soha se, erre en lazan ravagtam: Haat, akkor metalaltad a megfelelo embert!

Kicsit kuncogott, utana beszelgettunk es Igazabol jovoheten feljonne hozzam..


Tehat a lenyeg, hogy novelhetnem meg a golyoim meretet, vagy hogy legalabbb logjanak?? Jelenleg olyan atlagos meretu, de rendesen ramarkolni se lehet..

Valaszokat elore is koszonom!



2020. márc. 15. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez igencsak alkat kérdése. Egy kis heréből még a nyúzás ellenére sem lesz nagy, lógó. De ne aggódj, szerintem a kicsit is jól lehet gyepálni, kérdés, hogy ez neked mennyire fog bejönni, ha amúgy nem kedveled az ilyesmit :'D


Mindenesetre megtartóztathatod magad a nagy találkozásig, addigra valamivel teltebbek lesznek.

2020. márc. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze. Csavard körbe a heréid és jól feldagad. De sikítani fogsz a fajdalmadban és van azt hiszem 6 órád hogy megműtsék.


De komolyra véve a szót: Nem lehet.

2020. márc. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

izgulj fel

akkor a herék akár 50%-kal nagyobbak lehetnek

2020. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el .
2020. márc. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hogy néz ki a csaj?
2020. márc. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

le lehet pontozni, de ettől még tényleg megnövekszik a herék térfogata, akár 50%-kal is, amikor valaki felizgul

ugyanis az is megtelik vérrel

azért lesz kemény , tapintsátok meg


pl itt írnak róla:


[link]

2020. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt nem mondta hogy szereti az okos férfiakat ???

Rád nézett és ilyet nem mondott.

2020. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Danielguy válasza:

Vannak herezacskó nyújtó fém gyűrűk, nekem is van, de ahhoz, hogy nyúljon ott a bőr minimum hónapok kellenek és nagyon finoman, türelemmel lehet csinálni.

A méret növelés pedig sóoldattal lehet, de azt én nem csináltam soha. Veszélyes is egy amatőrnek.

Szóval nem fogod tudni megcsinálni ezt a dolgot néhny nap alatt.

Ne a heréiddel törődj hanem a csajjal.

2020. márc. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!