Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi gond lehet a heréimmel?

Ferenc7385859 kérdése:

Mi gond lehet a heréimmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16/F vagyok, és a tegnapi nap folyamán kora reggel vizelet ürítéskor a herém tompán elkezdett fájni a vizelés befejeztéig tartott a fájdalom a bal herém volt. Utánna a nap folyamán többször is vizeltem de nem észleltem fájdalmat. Utánna este elmentem a wc-re vizelni és nyomtam egy kicsit erősebben a vizeletet mert siettem tompán szintén beleállt a fájdalom de most a jobb herémen észleltem a fájdalmat, azóta nagyon enyhén minimálisan alig érezhetően tompa fájdalmat érzek van mikor ez elmúlik de vissza is tér, változó a lényeg ha fáj nagyon enyhén szinte érezhetetlenül de valahogy érzem hogy az ott tompán fáj, mi okozhatja ezt a gondot? Félek hogy valami herecsavar,rák vagy valami
2020. márc. 16. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A herecsavarodás iszonyú fájdalommal jár, a hererák pedig fájdalmatlan főleg az első fázisában. Úgyhogy ezekre ne gondolj! Ha megtapogatod a heréid érzel valami szokatlant, ami az elmúlt időben nem volt? Méretváltozást, keménységet, csomót? Maszturbáláskor valami szokatlant?
2020. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

" vizelet ürítéskor a herém tompán elkezdett fájni a vizelés befejeztéig tartott a fájdalom a bal herém volt."


Ez bizony prosztataproblémára utalhat. A prosztatagyulladás kisugározhat a herékbe is.


Esélytelen, hogy herecsavarodásod legyen. Ha herecsavarodás lép fel, akkor felállni se tudsz! Valakinek akkor be kell cipelnie valahogy a kórházba vagy mentőt hívni és azonnal sürgősségi műtétet elvégezni.


A rák kezdeti fázisa nem jár fájdalommal, ha már fájdalommal jár akkor fizikai tünete is van. Ha óvatosan megtapogatod a heréidet és nem érzek "göböt" a herék felszínén akkor nincs miért aggódnod. (Magadnak csak így tudod ellenőrízni).


Javaslom urológus felkeresését. További érdemi választ Ő tud adni neked.


ui.: Orvos nélkül a probléma nem fog elmúlni, ha prosztatagyulladásról van szó, minél tovább húzod annál tovább tart a gyógyulás is.

2020. márc. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!