Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miert görcsöl a vádlim 2 hónapja?

Miert görcsöl a vádlim 2 hónapja?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja elkezdett gorcsolni a vadlim, akkor még főleg reggelente. Nem foglalkoztam vele, mert azt hittem nem lesz semmi. Aztán elkezdett jobban fájni es elkezdtem kalciumot valamint magneziumot szedni. De semmi nem változott, sot csak rosszabb lett. Bármi tanács?

2020. márc. 18. 19:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, hogy 17F
2020. márc. 18. 19:22
 2/6 anonim ***** válasza:
Magnézium javasolt ilyen esetben, De mivel szedsz nem tudok mást javasolni mint mond el a háziorvosodnak. Milyen dózist szedsz magnéziumból?
2020. márc. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Napi 3x 500mg
2020. márc. 18. 19:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden este dörzsölt be Sport krémmel.Nagyon hasznos ez sportlás előtt is bedörzsölni az izmokat.
2020. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb a magnézium szedésénél, milyen a magnézium. Mennyi tud belőle a szervezetbe felszívódni.
2020. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Erre azért a kalcium sem árt, mert a görcskészség fokozódását az ionegyensúly megbomlásával magyarázzák. Ilyen nekem is volt kb. hasonló koromban. Most meg 75 körül ismét jelentkezik, de ez már a koleszterin csökkentő gyógyszer mellékhatásaként.
2020. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!