Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk hogyan vizsgálja az...

Fiúk hogyan vizsgálja az urológus a prosztatat tini korba? Meddig tart? Fáj nagyon? Ki volt ilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2020. márc. 20. 11:29
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ugyanúgy ahogy felnőtt korban, benyúl. Nem fáj, inkább kellemetlen nyomás érzés, de ha a doki gyakorlott, akkor fél - 1 perc.
2020. márc. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tini kort úgy értem

17 éves vagyok

2020. márc. 20. 11:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs rá nyomós indok, ennyi idős korban csak ritkán vizsgálják, mert még nem tartoztok a rizikócsoportba. Ha mégis, akkor ugyanúgy mint a felnőtteknek. Ultrahang és/vagy tapintás útján.
2020. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. márc. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan minden héten van egy szinte ugyanilyen kérdés miért nem használjátok a keresőt? Az ilyen eszetlen újrakérdezgetésekkel csak lenyomjátok az egyetlen vagy pár tényleg hasznos válaszokat is tartalmazó topikokat, hol ott ugyanennyi lenne használni a keresőt, de nem! Te csakazért is előbb kiírod ide, nemhogy utánanéznél kérdező! A kérdésed meg elég gyanús hogy nem e ugyanaz vagy, aki ezeket minden héten kiírja!
2020. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs nyomós okuk rá akkor ezt a vizsgálatot ilyen fiatalon nem csinálják. De én úgy tudom ultrahanggal és tapintással nézik meg.
2020. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Arra nagyon figyelj, hogy vizsgálat közben ne legyen szabadon mind a két keze!
2020. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben a korban teljesen felesleges. Hogy merül fel ez egy tizenévesben...?
2020. aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Prosztatagyulladás bármilyen korban előfordulhat. A prosztata megnagyobbodás az ami az időseknél fordul elő gyakrabban. Így ha 17 évesen tünetei vannak, akkor felfog nyúlni az orvos. Van olyan gyulladás amire prosztatamasszázs szükséges.
2021. ápr. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!