Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Le merjem húzni?

Le merjem húzni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Fitymaszűkületem van (minen nap este fürdésnél húzom le a bőr és rendes állapotban tökéletesen hátrajön.) de amikor meg van merevedve a nemi szervem akkor a makkom nem fér át a fitymán. Nem sok kéne hozzá hogy átférjen de nem merem mert mivan ha vissza már nem jön stb.

Ilyenkor mi a teendő?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2020. márc. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szakadni fog, és az krvára fájdalmas. Gondolom nem most lett hirtelen, egyik napról a másikra...meg kellett volna mutatni orvosnak, mert nagyon nem higiénikus így.
2020. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyha minden nap fürdésnél mereven egyre jobban próbálom hátrahúzni? Vagy ezt ne csináljam?
2020. márc. 21. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ugyan igy volt évekig szenvedtem vele 17 evesen mentem vele orvoshz ejtettek rajta egy bemetszést V alakban szetvált a fitymám teteje osszevartak a sebet majd 1 honap mulva már normalis volt, olyan amilyennek lennie kell.
2020. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Fürdésnél ha mindennap így tornáztatod ahogy eddig,akkor tágulni fog előbb utóbb! Csak így tovább! Kicsit mindeig jobban rá-rá feszíthetsz,de ha nagyon nem fér át ne eröltesd mert tényleg lent maradhat,spanyol gallér ugye... de ha mindig kicsit lejjebb feszíted előbb utóbb könnyebben át fog bukni rajta,csak türelmes légy az a lényeg,és tényleg jobban inkább így fürdéskor tornáztasd,napközben meg esetleg kívülről kicsit ha kenegeted szteroidos krémmel pl. receptre írható akár házidokinál hydrocortison krém,az is segíthet,lazítja nyúlékonyabbá teszi a bőrt.
2020. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dokihoz mennék. Ha petyhüdten hátramegy, akkor nem fitymafék probléma. Ha viszont erekcióban nem tudod hátrahúzni a megduzzadt makk miatt , akkor az ilyen relatív fitymaszűkület. Mindenképpen orvoshoz mennék, akárhány éves is vagy, mert azért maszturbáláskor is érhet baleset, ha pedig már atív vagy akkor a párod miatt így is, úgy is megoldást kell keresni, ha használni is szeretnéd.
2020. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!