Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gyermekkori tesztoszteronkezel...

Gyermekkori tesztoszteronkezelés mire való?

Figyelt kérdés
Nemrég kiderült, hogy valamikor kiskoromban tesztoszteront kaptam, a papírok viszont már nincsenek meg, anyukám pedig nem emlékszik. Így gondolkodva látom magamon a hatásait, ami úgymond pozitív, de érdekelne, miért kaphattam. Ti mit gondoltok?

2020. márc. 21. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem szállt le a heréd időben.

Kétlem hogy látnád a hatásait, mert 25éves korig elég sok tesztót termel egy normális szervezet. Én szedtem tesztó fokozót edzés miatt, hogy picit megdobjon vagy kicsit szőrösödjek, de igazából nem ezen mullik, genetika az egész.

2020. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs heréd vagy a here sérült vagy hipofizis elegtelenseged van. Es a labor lelet kimutatta hogy alacsony a tesztoszteron szinted.

Te nem tesztoszteront kaphattál. Azt gyerekkorban nem adnak. Max serdülő korban.Ha azt kaptal volna még ma is kapnád mivel élethosszig tart. Ha a herék nem szálltak le,hCg kúrát kaptál nagy valószínűséggel. Ami fokozta a zesztoszteronodat ezáltal a here leszállt. De a természetes tesztoszteront nem nyomta el mint például egy tesztoszteron injekció,ezért csak kúra szerűen kaptad.

2020. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, ez elég pontos válasz volt :D
2020. márc. 24. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!