Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most canestent vagy pimafucort...

Most canestent vagy pimafucortot használjak?

Figyelt kérdés
Orvos felírt pimafucortot, eközben kezeltem canestennel is amitől jelentős javulást tapasztaltam. Gombás fertőzés a tünet, viszont a másik krém jó baktériumra is nem csak gombára. Akkor használjam úgy, hogy egyik nap canesten napi 3x, másik nap pimafucort napi 2x két héten keresztül? Vagy canesten reggel, pimafucort este? Hogy lenne célszerűbb ezt a kezelési folyamatot használni? Doki csak annyit mondott, hogy kenjem ameddig el nem múlik. Canestent még 4 napja használom csak, de jó lenne, ha rendbe jönne mihamarabb.

2020. márc. 23. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Azt használd, amit az orvos felírt és úgy ahogy azt megadta, ne kutyuld a kettőt! Vagy csináld végig azt aminek neki fogtál ha úgyse hallgatsz másra. Eleve feleslegesen írtad ezt a kérdést is ki, mert ezt te már úgyis eldöntötted miben bízol, ne várj laikusoktól megerősítést, orvost itt ugyan is nem találsz!
2020. márc. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom kutyulni. De akkor ezt végig csinálom már. Csak gondoltam megkérdem hátha volt hasonló valakinek, mert a gombás dolog eléggé lassú procedúra.
2020. márc. 23. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Mind2őt használtam, egyik se vált be
2020. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!