Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A fitymámat le tudom húzni a...

A fitymámat le tudom húzni a makkomról de csak pontosan a makk alá, mert nem megy leljebb. Ez a fék miatt van, vagy fitymaszűkület? Láttam már más korombelinek, és ők nagyon lentre is le tudták húzni, de nekem csak pontosan a makk alá megy.

Figyelt kérdés
Mit tudok vele csinálni, hallottam ilyen meleg vizes tornáztatásról, az ebben az esetben játszik, ha igen akkor hogyan csináljam? Tovább tudom húzni, csak akkor fáj egy kicsit, és annyira lentre se megy, illetve úgymond felygűrődik a fitymám

2020. márc. 24. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
addig kell neki menni
2020. márc. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es nem értelek.
2020. márc. 24. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg erekcióban, hogy feszül-e a fitymaféked! Ha igen, akkor lehetne még hátrébb húzni és akkor ciki vagy sem, de szólj apádnak vagy orvosnak, hogy nézzen rá. Ha pedig nem feszül, akkor ameddig a makk teljesen szabad erekcióban, úgy tökéletesen bevethető és ilyenek az adottságaid.
2020. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem értem nekem teljesen lemegy a bőr
2020. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodj picit..valószínűleg a makkod vastagabb mint a további része a péniszednek. Ha azon túl megy akkor nem lehet SZŰKÜLET. Szűkület akkor lenne, ha a kupakról nem menne le. A te eseted rövid fék lesz. Nekem hasonló a szitu. Idáig még(lekopogom) semmi gáz nem volt vele. Ha elég nedves a partner akkor nem kéne gondot okoznia. Ennek ellenére légy óvatos vele, ha komolyabban zavar műteni is lehet. Nekem eleinte nem is ment a makk alá, az évek alatt ennyit javult.
2020. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

mindenkinek max a makk pereme alá megy

meddig akarod lehúzni? tövig?

2020. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki az a mindenki? :D Elég sok ember van, akinek lemegy sokkal tovább és úgymond "kisimul"..
2020. márc. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!