Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem tövénél egy kisebb...

A péniszem tövénél egy kisebb borsó méretű "bőrrel mozgó" duzzanat. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyjából 1 hete vettem észre egyik reggel, hogy a péniszem tövénél egy bőrrel mozgó duzzanat nőtt. Egy kicsit olyan, mint egy nagyobb, csúnyán gyulladt pattanás, de nem hinném, hogy ki lehet nyomni, illetve nem is próbálkoztam nagyon.

Reggelente mindig kisebb, sőt, néha alig látszik, majd a nap végére jóval nagyobb és pirosabb lesz. Alaphelyzetben egyáltalán nem fáj, nem is érzem, de ha piszkálom akkor érzékeny azért.

1 hét alatt annyit változott, hogy tapintásra, mintha keményedett volna, de nem akar eltűnni, szerintetek mi lehet ez?


2020. márc. 24. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Begyulladt faggyúmirigy talán
2020. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es valasz szerintem is. Nekem szemeremajkon volt. Ma mar orvoshoz mennek. De annak idejen tobb honapig tartott. A kinyomni akaras nem segitett, sot, nagyobb lett. En lapitottam rettegve, es egy nap valami valtozast lattam. Egyszer arra ertem haza, hogy szinte kidurrant. Elkepeszto, ami kijott belole, nem reszletezem.

Szoval vagy orvos, de a mostani helyzetben varni sem butasag. Probald bekenhagyni, barmilyen nehez megallni. A rak nem igy jon elo, ugyhogy ne felj!

2020. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nyilván nagyon kellemetlen helyen van, emiatt még pluszban is aggódok, de azt nem gondoltam, hogy túl komoly lenne. A fő problémám inkább az, hogy nem túl esztétikus és használnám is.

Köszi a válaszokat!

2020. márc. 25. 06:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!