Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés mennyire fájdalmas?

Körülmetélés mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Cukorbetegség miatt abszolút phimosisom lett. Teljes körülmetélésem lesz és kicsit félek. Az érzéstelenítőt tényleg közvetlenül a makkba szúrják?? Az brutálmód fájhat... Valakinek volt része benne?

21 F



2020. márc. 24. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Semmilyen műtét nem fáj, amíg megfelelően érzéstelenítenek. Az injekció meg kellemetlen de nem a világvége!
2020. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
64%
nekem volt benne részem, a mütét nem fájt a gyógyulás nem fájt csak az érzéstelenítő amit igen a makkba is szúrnak az kegyetlen... de 100%osan megérte
2020. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a makkba szúrják. Általában vezetéses érzéstelenítést használnak, amikor az ideg mellé beszúrnak érzéstelenítőt, így az ideg végét nem érzed. Ezért adják nagyjából 10, 2 illetve alatta 6 óránál a hímvessző tövénél, mert akkor az egész elzsibbad. Néha adnak a fitymafékbe ezek után, de a műtét előtt csipesszel meg fogja itt és ott érinteni, hogy fáj-e. Semmiképpen nem a makkba adják.


Az már egy dolog, hogy a műtét inkább kínos, mivel ébren leszel egy kis paravánnal eltakarva. A térdek fölött illetve az egyik kezet általában leszíjazzák, a másikat lepedőbe csavarva alád teszik, hogy ne üthesd meg a sebészt. Nekem rém megalázó volt az egész. Aztán addig játszott a fertőtlenítővel, illetve húzgálta a fitymám, hogy félig-meddig erekcióm lett. Majd elsüllyedtem szégyenemben, de hát ez a műtét ezzel jár, fel kell adni a méltóságot a cél érdekében.

2020. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

Nekem a fitymámba adták az érzéstelenítőt. Csak az elsőt éreztem.. szúnyogcsípéshez hasonlítanám :) RKM-em volt, és nem voltam lekötözve sehol!

24F

2020. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Nekem sajnos nem hatott a lidokain tavaly, amikor operáltak. Nagyon fájt a műtét, mert szinte mindent éreztem. De ez 10.000-ből 1-szer fordul elő. Nem lesz semmi baj! Nem kell félni. A végeredmény kárpótol mindenért. Imádni fogod. Én nagyon elégedett vagyok az én szerszámommal!


20/F

2020. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%

Ez hol volt előző, melyik kórházban és kinél?

És nem állítottad le azt az orvost, hogy addig ne folytassa vagy hogy azonnal hagyja abba a műtétet?

2020. márc. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

átérzem, hogy félsz. Persze, minden beavatkozásnak vannak olyan dolgai, amik kellemetlenek. Nyilván így van ez a körülmetélésnél is. Az első szurit fogod érezni, de nem fáj, inkább kellemetlen. Semmi más. Maga a műtét maximum fél óra. Utána bekötözik. Az első másfél hét után kezdenek a varratok kiesni, az nem fáj. A makkod érzékeny lesz azért, de nem fájdalmas az sem.


Ne parázzál, nem lesz vészes azért.

2020. márc. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

#5 -ös vagyok. Nem említenék kórház és orvos nevet, bocsi.

Azért nem állítottam le, mert még elviselhető volt a fájdalom. Plusz azért, mert 200.000 Forintomban volt a műtét. Magánkórház.

2020. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
64%

#2 vagyok

Én kaptam a makkba is szúrit, de semmi kötözés meg hasonló nem volt csak letakarta az orvos a körülötte lévő “testemet”. És egész végig egyedül csinálta. 80 ezerbe került szintén magánkorház

2020. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#5 és #8-as 200ezret fizettél azért hogy egész végig átélj egy műtét fájdalmát és nem állítottad le? Annak az orvosnak kéne bevonni az engedélyét! Mi az hogy "a fájdalom elviselhető volt"? Szerinted nem az ilyen dolgok miatt mernek az orvosok annyi visszaélést ellenünk, emberek ellen amennyit mert ezt van olyan hülye aki eltűri? 200 ezer Forintért még szines tévés programot is biztosítaniuk illene a műtét idejére, nemcsak hogy azt, hogy ne érezz semmit! Pláne magánba!

Hát NÓÓÓÓRMÁÁÁÁLIS dolog ez?

2020. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!