Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől bizsereg a péniszem?

Mitől bizsereg a péniszem?

Figyelt kérdés

Ma önkielégítés után nagyon nagyot élveztem,nagyon intenzív volt, egy ilyen kellemesen fura zsibbadó érzés kapta el a péniszem,azóta eltelt legalább 4 óra és még mindig nagyon durván megvan ez a fura bizsergés,mintha azóta az élvezet érzése meglenne,nem múlt volna el,tehát mintha azóta egyfolyamat élveznék. Jónak hangzik de már annyira nem esik jól,sőt,egyáltalán,kezd idegesítő lenni. Volt még ilyen intenzív önkielégítés ill. szex után de maximum tarthatott egy 10-15percet. Mi a franctól van ez?


18F



2020. márc. 26. 02:00
 1/1 anonim ***** válasza:
ilyen velem is fordult már elő de én élveztem hogy ugy felkeményedtem ujra hogy hozzá sem értem. Igaz orákig nem tartott
2020. márc. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!