Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Volt még rajtam kívül ilyen...

Volt még rajtam kívül ilyen elvetemült, mikor a pénisz egészsége volt a tét?

Figyelt kérdés
Súlyos gyulladásos gombás fertőzésem volt és egy halom krémmel sikerült csak kikezelni. Volt itt; Travocort, Pimafucort, Betadine, Canesten, Fucidin, Kamilla, Neogranormon, Bepanthen, Hintőpor. Több hetes szenvedés volt igaz, de muszáj volt. Sok szteroid tudom, hogy káros, de kisebb-nagyobb megszakítasokkal azokat alkalmaztam.

2020. márc. 30. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Legalább sikeresen? Orvos tudtával?
2020. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Ha nem szegyelted volna magad es orvoshoz fordulsz, par nap alatt elmult volna a nyavajad.


Te nem a peniszed egeszsegeert aggodtal, hiszen akkor vigyazztal volna ra … egyszeruen meg ahhoz is keved vagy, hogy orvoshoz fordulj ha baj van.


Megnyugtatlak: lehet csak kivulrol tunik ugy mint ha mar nem lenne gondod.

2020. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. És az ő általuk irt kencéket is használtam. De mikor égetett meg fájt, kénytelen voltam mást is kipróbálni, de sikerrel. Nem kívánom senkinek, olykor ez rosszabb mint egy nemi betegség.
2020. márc. 30. 13:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a péniszedért aggódnál orvoshoz fordultál volna és pár nap alatt rendbe jön.
2020. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt magyarázom, hogy voltam vele orvosnál.. A felsorolt krémekből 4-et orvos írt fel. De leírom akkor: kezdtem háziorvosnál ő írta fel a travocort kenőcsöt, mondta ha nem javul menjek a bőr és nemibeteg gondozóba, ott mondták napi 2x kenjem 2 héten keresztül. (Megjegyzem fájt és égetett mint a sz.r) Így kétségbeesésemben elmentem urológiára is, itt kaptam fucidint. Illetve elmentem 2 magán bőrgyógyászhoz is, egyik bepanthent írt fel a másik meg pimafucortot és javasolta a hintőport. Szóval önfejűen csak kamilláztam, amivel kárt nem teszek, illetve neogranormonnal nyugtattam. A betadine igaz nem sokat ért, viszont a canesten igen. Szóval a travocort és a canesten levitte a fájdalmat, a fucidin és a kamilla megszüntette a gyulladást. A pimafucort meg az égő érzést. A többi meg nen ért semmit. De én mindig elrohanok orvoshoz, ha bajom van.. Mellesleg ez egy olyan gombás ekcémás gyulladás volt, ami ezerszer rosszabb mint egy nemi betegség! Mert arra írnak antibiotikumot és ennyi.
2020. márc. 31. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!