Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gombás fertőzésem volt a...

Gombás fertőzésem volt a péniszemen, írt fel kenőcsöt a doki de nem múlik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Ugye ilyen időkben ilyen problémával aligha mehetnék vissza, lévén nem súlyos.

Hámlásszerű tüneteim voltak a "tövénél", a bőrön, s erre kaptam 1% Clotromazole kenőcsöt. 3 hétig használtam, majd úgy tűnt elmúlt, aztán pár nap múlva megint ott volt, bár sokkal kisebb mértékben. Most megint kenem, hátha másodjára segít, de ha nem, milyen más gyógymódot alkalmazhatnék még!? Volt valaki hasonló cipőben? 33f


2020. márc. 30. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencséd, van mert én már gomba szakertő lettem ezidő alatt :D Gondolom canestennel próbálkoztál. Akkor most annyit tudsz tenni, hogy dokival e receptre feliratsz travocort kenőcsöt. Napi 2-3x két héten keresztül használd. Ha nem válik be, akkor szintén vényre Pimafucort. Valamint még van a Betadine vény nélkül, vagy kamillázás. Sajnos ez ilyen, addig kell kísérletezni még rendbe nem jön, mert a gomba egy alattomos betegség. Én is mire kikezeltem magam vért izzadtam. Sőt még akkor is tanácsos kenegetni, ha a komoly tünet elmúlt, mert nem szerencsés visszaesni.
2020. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még a Canestent. Az általam említett kenőcsöt használtam legelőször, amit felirat az orvos. De akkor benevezek egy Canestenre is. Köszönöm a hasznos választ.
2020. márc. 30. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre ne kenegesd semmivel és ne kísérletezz a saját szakálladra se, mert akkor hamis eredményt kap a bőr- és nemibeteg-gondozó, ha végre elmész és félrekezel! És igen, először menj el a bőr- és nemibeteg-gondozóba. A gyakorikérdések nem a bőr- és nemibeteg-gondozó, hanem egy internetes fórum laikus véleményekkel, ahol lehet találsz 1-2 embert, akinek tényleg lehet némi tapasztalata, de mivel különböző ek vagyunk mi a garancia arra, hogy nem pont más tanácsával teszed tönkre a saját férfiasságod? Tiszteld már magad meg!
2020. márc. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valóban gomba, akkor a Canesten és Travocort kenőccsel nem fogsz mellé. Olvastam itt már olyan állat embereket, hogy tettek rá ecetet, tyúkszemírtót, testápolót, domestost, kézfertőtlenítőt és minden rémes összetevőt.

De az extrém hülyék leöntötték hipóval meg fagyállóval is..

2020. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!