Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A heréteket, hogy borotváljátok?

A heréteket, hogy borotváljátok?

Figyelt kérdés
Nem érzékeny ott a bőr?

2020. márc. 31. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:

a herémet sehogy. max a zacsit, hehe.

na szóval, nem. szerintem ott még egyszer sem vágtam meg. nyilván ésszel kell bánni a pengével.

2020. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Philips testszőr nyíróm, ahhoz van több féle fej 1mm-től 10mm-ig, felteszek egy kicsik nagyobb fejet és azzal óvatosan végig megyek rajt. Igaz így nem lesz teljesen borotvált, de nem is csupa szőrös.
2020. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem borotválom csak az arcom.

Bár azt is max szakállvágóval.

2020. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
Minek borotválni? Egészségtelen. Másrészről úgy néz ki, mintha egy ovis kisfiú @-a lenne. Nincs senni férfias benne.
2020. márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Ott egyáltalán nem olyan érzékeny a bőr, nekem ott még sosem pattogzott ki borotválás után. Nyilván másabb technikát igényel, ki kell feszíteni a bőrt rajta.


Szerintem ha máshol nem is, de a zacskót érdemes szorteleníteni, nem néz ki jól azon a centis szőrszál.

2020. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Durva szemcsés csiszolópapírral dörzsölöm le róla a szőrt.
2020. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A zacsit simán borotvával.
2020. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!