Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gomba lehet, vagy irritáció?

Gomba lehet, vagy irritáció?

Figyelt kérdés
Elég sokáig használtam canestent és pimafucortot, kiszáradt a péniszem rendesen és olyan mintha hámlana néha, gyulladásra utaló tünetet már nem látok, a fityma szépen visszanyerte az eredeti állapotát is, és jól meg is nyúlt a szteroid miatt, meg kifehéredett. Viszont a makkom még nem stimmel valami, mert olyan érzetet érzek mintha valami nem illene oda, vagy nem tudom ilyen kellemetlen érzés. Leálltam a gombaölő kenőccsel. Gyakran mosom tiszta vízzel, illetve tettem rá neogranormont, mert hűsíti és nyugtatja, de valahogy nem stimmel akkor se, mert ha a fitymámat erősen húzgálom, akkor felerősödik a kellemetlen érzés a makk részén. Nyomkodom, de nem fáj. Lehetséges, hogy nagyon kiszáradt és azért van? Próbálom hidratálni, hátha bár nem tudom mennyi idő, még visszanyeri a rugalmasságát és újra regenerálódik. Tegnap fürdés után ilyen pirosas csík szerű (stria) féleség is megjelent a makkon, nem tudom, hogy ez a gombaölő kenőcs mellékhatása e, vagy csak sima irritáció, de ha megnyomom nem fáj az se, nincs égető érzés se meg semmi kitüremkedés, vagy kiütés rajta. Ötlet? Tudom, hogy bőrgyógyász kéne, de most elég nehézkes elintézni.

2020. ápr. 1. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Huh, ennek ezer oka lehet, gondolom a Canestent sem véletlenül használtad... biztos, hogy arra volt szükséged és nem más készítményre??? Urológust javasolnék, vagy bőrgyógyászt ezt így látatlanban, távolból egy főorvos sem mondaná meg.
2020. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami gombát szedtem össze, mert égetett és fájt az egész pénisz, azért kellett használnom olyan krémeket, de legalább az elmúlt. Bőrgyógyászhoz, mindenképp el kéne mennem, de megpróbálom 1-2 hétig ilyen állapotban, hátha javul, vagy regenerálódik a sok kezelés után, ha sehogy se használ, akkor kontroll lesz. Dokim megoldotta a távbőrgyógyászati rendelést, így emailben kell lebonyolítani, ha minden igaz, és úgy ír fel e receptre cuccot.
2020. ápr. 1. 19:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Állítólag candidám van :( Webbetegen rákérdeztem és travocortot kell használnom 2 héten keresztül.
2020. ápr. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!