Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Csak nekem ilyen rövid a fitymám?

Csak nekem ilyen rövid a fitymám?

Figyelt kérdés
A makkom kb 1/3 részét takarja csak el. Felállva csak egy picit tudom ráhúzni, de nem marad rajta. Ez normális csak ritka? Mert nem nagyon még láttam fiúkat rövid fitymával.

2020. ápr. 1. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, neked ilyen, másnak amolyan. Az ujjaink sem egyformák!
2020. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nem vagyunk egyformák. Van, akinek rövidebb, van, akinek túl is lóg rajta. És vannak olyanok is, akiknek műtét következtében, orvosi okokból (fitymaszűkület miatt) nincs fitymájuk vagy csak részlegesen van fedve a makkjuk.
2020. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Normális, csak ritka. Ahogy írtad.

Én már láttam fiúkat rövid fitymával (is, meg egészen hosszúval is).

2020. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Egy ritka, de nem kóros elváltozás. Van akinek vallási okból (ld. körülmetélés), van akinek eü. okból (fitymaszűkület) távolítják el az előbőrét, vagy annak egy részét. Semmiben sem akadályoz meg, sem a higiéniában, sem az egészséges nemi életben, ilyen a tiéd és kész.
2020. ápr. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%

Ne foglalkozz vele és a fiúknak ne nézegesd a fütyijüket.

Pont olyan ez is mint az arc vagy más, mindenkinek más féle, más kinézetű.

2020. ápr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
muti meg milyen,lankadtan es állva is
2020. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Egyáltalán nem ritka, kb a férfiak felenek ilyen lesz serdülőkor után, lankadtan is kilátszik kb félig a makk alapbol, mereven meg teljesen. Nekem is ilyen. Ez teljesen természetes és normális. 😀

jobban is néz ki, férfiasabb.


hány éves vagy? Nem írtad.

2020. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen. Lankadtan még nagyjából befedi, mereven már abszolút nem. Sőt, ha elkezd merevedni, már akkor sem tudom ráhúzni a bőrt.
2020. ápr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók jól írják. Van akinek ilyen, hogy rövidebb, ez az ún. autocirc, egyszerűen kinőtted, szerencsére. Ha hosszú lenne a fityma, az a túltengés, az már rövid fékkel elég nagy gond. Ausztráliában élők kutatók vizsgálják az országonkénti arany. Angliában a felnőtt korúak közel fele fedetlen, vagy részben fedett makkal rendelkeznek, ezek a nem körülmetéltek. A másik fél oszlik el a metélt és fedett makkosak között. Kínában ennél alacsonyabb a számuk, de ott is kimutatható, hogy felnőtt korban már sok a fedetlen makkos férfi.
2020. ápr. 11. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!