Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha laparoszkópiával volt...

Ha laparoszkópiával volt hereviszér műtétem és elkötötték a tág eret, kiujúlhat újra?

Figyelt kérdés
Napok óta este fele fáj a bal herém ami 1 éve lett megműtve viszér miatt,hasonlo a fájdalom érzet,enyhén húzó de inkább a hasamban fáj..
2020. ápr. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az eret nem kötötték el,csak a bőr bemetszésével csinálták meg az ér kitisztitását.Sajnos aki erre hajlamos,annak ez utána is elő fordul.Az alkotó kicsit elfuserálta ennek a vénának az elhelyezését,főleg a bal oldalra gondolok,mert a vese vénájába csatlakozás előtt,derékszögben megtörik.

Ezáltal a vér áramlása le lassul,a kis vérplazmák elzáródást hoznak létre .Aztán jöhet az újabb műtét.

2020. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem elkotottek,zarojelentesen is rajta van,az ernek fel kellett volna szivodnia de nem ugy erzem😕
2020. ápr. 1. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos van rá esély, hogy bár elkötötték, a műtétet követően a visszér kiújul. Ha erre gyanakszol, ismét szakorvoshoz kellene fordulnod!
2020. ápr. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan mi ez,mert sokkal intenzivebb,hasogatobb a fajdalom es nem a heremben hanem a hasuregemben a bal heremnel..ha nem javul par napon belul lehet tenyleg konzultalok a muto orvosommal.
2020. ápr. 2. 01:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valamit elkötnek ,akkor abban nincs áramlás.Pl ondó vezeték. Egy véna meg nem szívódhat fel.
2020. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A vénat kototték el,tehat elzartak es a korulvevo erek veszik at a verellatast...viszont most jobban faj,de ugyerzem hogy a hasamon belul majdnem a vesemnrl mar az a “vezetek”
2020. ápr. 2. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!