Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy pattanás/vízhólyag szerű...

Egy pattanás/vízhólyag szerű dudor mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az utóbbi időben többször előjött a péniszem törzsén,de egy fehér kis pattanással kezdődött. Kinyomtam. (Lehet rosszul tettem.)

Azóta többször előjön majd elmúlik. Mindig más a mérete,de ugyan ott! Tegnap előtt borotválkozás után megint előjött. Borzalmasan fáj és nő!

Kb 1-1,5cm most.

Egyik fele puha a másik kemény! Mintha egy kis golyó lenne. Vörös mintha be lenne gyulladva. Sárgul mintha érne be és egy pattanás lenne és picit lila is.

Majdnem lent van a zacskóknál,de mégis a törzsén még.

Valakinek volt már ehhez kapcsolodó problémája? Eddig nem tulajdonítottam neki nagy feneket,de most úgy gondolom orvoshoz fordulok!

Valaki akinek volt hasonló,vagy tud valamit írj meg.



2020. ápr. 2. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet ,hogy herpesz az és nem pattanás?
2020. ápr. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
időnként ott is begyulladhatnak a szőrtüszők vagy benőhetnek - lehet emiatt van folyton ugyan ott :)
2020. ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szifilisz is lehet.
2020. ápr. 3. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fürdésnél sebes lett. Reggelre kifakadt mint egy vízhólyag.
2020. ápr. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!