Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Két hetente szoktam erős...

Két hetente szoktam erős fenék, ánuszfájdalomra panaszkodni, aranyér tüneteihez tudnám hasonlítani a fájdalmat, mi lehet ez? Hogyan előzhetném meg? (többi lennt)?

Figyelt kérdés
Ezek a fájdalmak max 2 óráig szoktak tartani. De abban az 1-2 órában nagyon kínlódni szoktam, borzasztó fájdalmakat élek át. Nem is égető, hanem inkább ilyen erősen, fájdalmasan, nyomó érzést érzek. Mint ha izomból megütnének csak ezt a fenekemben érzem. és általában akkor jelentkezik ez a fájdalom amikor keveset eszek, és sokat biciklizek, mi lehet az összefüggés? Hogyan lehetne megelőzni, kezelni ezt a problémát?

2020. ápr. 7. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2020. ápr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem mentem még orvoshoz ezzel a panasszal
2020. ápr. 7. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a nyereg töri, lehet hogy fissura ani, lehet rosszindulatú. Itt nem csak az a lényeg, hogy az adott ponton hogy faj-e, hanem pl az is, hogy milyen a szekleted?

Normális nagyságú? Vagy vékony? Ún. ceruza széklet.

Milyen a színe? Milyen az állaga? Hasmenés, székrekedés váltakozik?

Mit ettél? Stb

2020. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

tök normális a székletem, se nem túl vastag se nem túl vékony, közönséges barna szinu

ma sajnos csak egy zabfalatot ettem mert nem volt időm enni ételfutárkodás miatt(irónikus tudom :D ) amúgy diétázom sok zöldéget eszek,raguleveseket, joghurtot zabpehellyel, két hetente tartok egy csalónapot, olyankor lecsúszik egy hambi, vagy egy fél pizza

2020. ápr. 7. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Proktologushoz menj el akkor szerintem, ha a széklettel nincsenek problémák.
2020. ápr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!