Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elszakadt a fitymafékem?

Elszakadt a fitymafékem?

Figyelt kérdés
Kb egy hete maszturbáltam és azóta kicsit fáj a fitymafékem, ha valamivel érintkezik pl nadrág, alsónadrág. Azóta mintha bepirosodott volna. Szerintetek elszakadhatott? Vagy esetleg akinek volt már ilyen, egy idő után elmúlt? (Nem vérzik és a fájdalom sem túl nagy, ha nem érintkezik semmivel szinte egyáltalán nem érzem )
2020. ápr. 7. 21:46
 1/3 anonim válasza:

Én csak annyit tudok mondani, hogy nekem rövid, ami miatt hamarosan műtétem lesz.

Szerintem nézesd meg dokival, ha elszaladt volna, az látható lenne. Talán csak meghúzhattad, lehet túl intenzíven csinálod.

2020. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves # 1-es válaszadó: Elvégeznek most ilyen beavatkozásokat? Vagy mit jelent a "hamarosan" nálad?
2020. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Első vagyok, Én február-március környékén voltam urológusnál, ahol egy egyszerű hátrahúzással megállapította, hogy nekem ez van. Egy ilyen vizsgálat egyszerű, de pénzbe kerülhet!

Ezek után megbeszéltük a részleteket, mondta, hogy akár a tavaszi szünetben meg is történetne a műtét, de maga a gyorsasága ennek olyan jó, hogy akár egy hosszúhétvégén is elvégezhető. Nyilván a műtétből nem lett semmi, nem tudom, hogy ilyenkor vállalnak-e, de ha nem sürgősaz eset, én nem javaslom, hogy bárki ebben az időszakban menjen. Ennyit tud várni ez (is), és nem szeretném feleslegesen terhelni az orvosokat, asszisztenseket, vagy bárkit, akinek köze lenne ezekhez.

2020. ápr. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!