Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Normális, ha szőrös a végbélny...

Normális, ha szőrös a végbélnyílásom?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ez egy komoly kérdés lenne. Ugyan olvastam már pár helyen, hogy vannak ilyen emberek, de ez mégis mennyire normális, vagy mennyire szégyelni való? Nagyon keveset lehet róla még interneten is látni, így nem tudom, hogy most emiatt aggódnom kéne, vagy hogy egyáltalán mit csináljak vele.

Kéne ezt szedni, vagy nem? Ha igen, akkor mivel?


Én 18 vagyok, a barátnőm pedig 16 éves, és lassan olyan szintre lép a kapcsolatunk, ami előtt nem árt, ha tudok ilyeneket. És hogy egyáltalán erről be kéne-e neki számolni.

A szőrök magukban olyan 1-2 cm körüliek lehetnek.


A válaszomat előre köszönöm!



2020. ápr. 7. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülötte akkor igen, ha belülről is szőr nő akor nem.
2020. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondok egy titkot: a nőknek is szőrös. Aki gyantáztatja az intim területeit, az le szokta szedetni onnan is.
2020. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden pasinak szőrös.
2020. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az. Le szoktam borotválni. Undorító szerintem... Még akkor is, ha közvetlenül nagydolog után fürdeni mész, ha pedig nem, úgy csak fokozza a helyzetet :D

Ami a lányokat illeti: lehet nem figyeli, lehet nem érdekli, viszont ha igen, akkor lehet szintúgy undorlatot vált ki. De egyébként sok lánynak is az, csak leszedik szintúgy. De már csak magam miatt le szoktam, sokkal "tisztábbnak" érzem magam nélküle + igaz nem egy sűrven látott testrészem (xD), de esztétikusabbnak is találom

2020. ápr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ugyan már, a macskáknak is szőrös mégis simizik a csajok, még együtt is alszanak vele
2020. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató válaszokat!😁

Ha én meg akarom hagyni az gáz? Ha pedig nem, akkor milyen szőrtelenítési módszereket ajánlanátok?

2020. ápr. 8. 01:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd meg nyugodtan, ha neked kényelmes úgy.

Ha mégsem, akkor borotvával óvatosan le tudod szedni.

2020. ápr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy szégyenlős, akkor a legjobb gyantázni intim kozmetikusnál, ez viszont elég drága mulattság tud lenni. A borotválás sajnos nagyon körülményes.
2020. ápr. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp mondd el neki előre, keszitsd fel lélekben, ne hirtelen sokkold majd szegényt szex közben ha oda juttok
2022. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!