Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nemrégiben elkezdett viszketni...

Nemrégiben elkezdett viszketni a peniszem!? (tobb info alul)

Figyelt kérdés

bevörösödött és fehéres sárgás váladék volt rajta utána néztem neten hogy ez mitol van es ez mi, a péniszgombát adta ki, azt olvastam hogy canesten es bepanten jo ra, bepantennel elkezdtem kenni 2-3 napja es azota gyogyulgat, ettol fuggetlenul mennyi ido utan lehetek egyutt a baratnommel? Vagy ahogy egybol meggyogyult mehet is a dolog?

Normalis valaszokat kerek



2020. ápr. 11. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana dokitól is valami vélemény. De egy más, két hétig biztos ne kezdjetek bele semmibe.
2020. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsika, másfél, két hét.
2020. ápr. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Barátnődnek sem ártana egy hüvely gomba elleni canesten hüvely tabletta hogy ne fertőzzétek egymást folyton vissza. Csak akkor legyetek együtt ha már mindketten gyógyultak vagytok.

Persze orvos nem ártana ha látná.

2020. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben meglátogatnám az urológiát vagy a bőrgyógyászatot... nem biztos, hogy sima gomba, venni kellene egy kenetmintát.
2020. ápr. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!